kwin - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Import KWin Script
az: KWin Skriptinin İdxalı

en: *.kwinscript|KWin scripts (*.kwinscript)
az: *.kwinscript|KWin skriptləri (*.kwinscript)

[ctx: Placeholder is error message returned from the install service]
en: Cannot import selected script.
    %1
az: Seçilmiş skript idxal edilə bilmir.
    %1

[ctx: Placeholder is name of the script that was imported]
en: The script "%1" was successfully imported.
az: "%1" skripti uğurla idxal olundu.

en: Error when uninstalling KWin Script: %1
az: Bu KWin Script'in silinməsi zamanı xəta: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete...
az: Silin...

en: Install from File...
az: Bu fayldan quraşdır...

en: Get New Scripts...
az: Yeni Skriptlər Yükləmək...
