kwin - en to az translation catalogue (43 entries)

en: More actions for this window
az: Bu pəncərə üçün daha çoc əməllər

en: Application menu
az: Tətbiq menyusu

en: On all desktops
az: Bütün İş Masalarında

en: Minimize
az: Yığmaq

en: Maximize
az: Genişləndirmək

en: Close
az: Bağlamaq

en: Context help
az: Kontekst arayış

en: Shade
az: Başlığa yığmaq

en: Keep below other windows
az: Digər pəncərələrin altında tutmaq

en: Keep above other windows
az: Digər pəncərələrin üzərində tutmaq

en: Window Decorations
az: Pəncərə dekorasiyası

en: Author
az: Müəllif

[ctx: %1 is the name of a border size]
en: Theme's default (%1)
az: Standart mövzu (%1)

en: This tool allows you to set the window decoration theme for the currently active session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
az: Bu vasitə, təsadüfən mövcud olmayan və ya əvvəlcədən qurulmuş birinə təyin etmədən, hazırda aktiv iclas üçün pəncərə bəzək mövzusunu təyin etməyə imkan verir.

en: The name of the window decoration theme you wish to set for KWin. Passing a full path will attempt to find a theme in that directory, and then apply that if one can be deduced.
az: KWin üçün təyin etmək istifadədiyiniz pəncərə dekorasiyası mövzusunun adı. Tam yolu keçmək, bu kataloqda mövzunu tapmağa cəhd edəcək və aşkatlandığı halda onu tətbiq edəcəkdir.

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
az: Sistemdə mövcud olan bütün mövzuları göstərmək (həmçinin cari mövzunu)

en: Resolved %1 to the KWin Aurorae theme "%2", and will attempt to set that as your current theme.
az: %1, "%2" KWin Aurorae  mövzusu ilə həll edildi və bunu cari mövzunuz olaraq təyin etməyə çalışacaq.

en: You attempted to pass a file path, but this could not be resolved to a theme, and we will have to abort, due to having no theme to set
az: Siz bütün yolu keçməyə cəhd etdiniz, lakin, bu bir mövzu ilə həll oluna bilmədi və təyin ediləcək mövzu olmadığı üçün ləğv ediləcəkdir

en: The requested theme "%1" is already set as the window decoration theme.
az: Tələb olunan "%1" mövzusu artıq pəncərə dekorasiyası mövzusu kimi təyin olunub.

en: Successfully applied the cursor theme %1 to your current Plasma session
az: %1 kursor mövzusu cari Plasma sesiyası üçün tətbiq edildi

en: Failed to save your theme settings - the reason is unknown, but this is an unrecoverable error. You may find that simply trying again will work.
az: Mpvzu ayarları saxlanıla bilmədi - səbəb naməlumdur, lakin bu bərpa edilə bilməyən xətadır. Siz sadəcə olaraq yenidən cəhd edərək nəticə əldə edə bilərsiniz.

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
az: "%1" mövzusu tapılmadı. Mövzu aşağıdakı variantlardan biri olmalıdır: %2

en: You have the following KWin window decoration themes on your system:
az: Sisteminizdə aşağıdakı pəncərə dekorasiyası mövzuları var:

en: Titlebar
az: Başlıq paneli

en: Drop button here to remove it
az: Silmək üçün düyməni buraya köçürün

en: Drag buttons between here and the titlebar
az: Düymələri bu sahə və başlıq paneli arasına daşıyın

en: This module lets you configure the window decorations.
az: Bu modul pəncərə dekorasiyasını ayarlamağa imkan verir

[ctx: tab label]
en: Theme
az: Mövzu

[ctx: tab label]
en: Titlebar Buttons
az: Başlıq paneli düymələri

[ctx: Selector label]
en: Window border size:
az: Pəncərə çərçivəsinin ölçüsü:

[ctx: button text]
en: Get New Window Decorations...
az: Yeni Pəncərə Dekorasiyaları Almaq...

[ctx: checkbox label]
en: Close windows by double clicking the menu button
az: Menyu düyməsinə iki dəfə vuraraq pəncərəni bağlamaq

[ctx: popup tip]
en: Click and hold on the menu button to show the menu.
az: Menyunu göstərmək üçün menyu düyməsini basıb saxlayın.

[ctx: checkbox label]
en: Show titlebar button tooltips
az: Başlıq düyməsi köməkçi bildirişlərini göstərmək

en: Edit %1 Theme
az: %1 mövzusuna düzəliş etmək

en: No Borders
az: Kənar çərçivələrsiz

en: No Side Borders
az: Kənar çərçivələri yoxdur

en: Tiny
az: İncə

en: Large
az: Geniş

en: Very Large
az: Çox geniş

en: Huge
az: Nəhəng

en: Very Huge
az: Çox nəhəng

en: Oversized
az: Ən geniş
