kwin - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Virtual Keyboard
az: Virtual Klaviatura

en: Choose Virtual Keyboard
az: Virtual klaviaturanı seçin

en: None
az: Heç biri

en: Do not use any virtual keyboard
az: Heç bir virtual klaviaturadan istifadə etməmək

en: This module lets you choose the virtual keyboard to use.
az: Bu modul istifadə dəcəyiniz virtual klaviaturanı seçməyə imkan verir.
