kwin - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Show Desktop
az: İş masasını göstərmək

[ctx: An example Desktop Name]
en: Desktop 1
az: İş masası 1

en: Main
az: Əsas

en: Alternative
az: Alternativ

en: Focus policy settings limit the functionality of navigating through windows.
az: Fokus siyasəti parametrləri, pəncərələr üzrə səyahət funksiyasını məhdudlaşdırır.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Content
az: Tərkibi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, switchingModeCombo)
en: Recently used
az: Son istifadə olunan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, switchingModeCombo)
en: Stacking order
az: Yerləşmə sırası

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, oneAppWindow)
en: Only one window per application
az: Hər tətbiq üçün bir pəncərə

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, orderMinimized)
en: Order minimized windows after unminimized windows
az: Yığılmamış pəncərələrdən sonrakı yığılmış pəncərələrin düzlüşü

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Sort order:
az: Çeşidləmə qaydası:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Filter windows by
az: Pəncərələri buna görə çeşidləmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, filterDesktops)
en: Virtual desktops
az: Virtual İş Masaları

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, currentDesktop)
en: Current desktop
az: Cari İş masasından

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, otherDesktops)
en: All other desktops
az: Bütün digər İş Masalarından

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, filterActivities)
en: Activities
az: İş otaqları

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, currentActivity)
en: Current activity
az: Cari İş otağından

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, otherActivities)
en: All other activities
az: Bütün digər İş otaqlarından

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, filterScreens)
en: Screens
az: Ekranlar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, currentScreen)
en: Current screen
az: Cari ekrandan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, otherScreens)
en: All other screens
az: Bütün digər ekranlardan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, filterMinimization)
en: Minimization
az: Minimallaşdırma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, visibleWindows)
en: Visible windows
az: Görünən pəncərələr

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, hiddenWindows)
en: Hidden windows
az: Gizli Pəncərələr

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Shortcuts
az: Qısayollar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Forward
az: İrəli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: All windows
az: Bütün pəncərələr

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Reverse
az: Əks sıralama

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Current application
az: Cari tətbiq pəncərəsi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Visualization
az: Vizualizasiya

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, effectCombo)
en: The effect to replace the list window when desktop effects are active.
az: İş masası effektləri aktiv olduqda istifadə olunan pəncərə dəyişdirmə vizualizasiyası.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightWindows)
en: The currently selected window will be highlighted by fading out all other windows. This option requires desktop effects to be active.
az: Hal-hazırda seçilmiş pəncərə bütün digər pəncərələrin solması ilə fərqlənəcəkdir. Bu seçim İş masası effektlərin aktiv olmasını tələb edir.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightWindows)
en: Show selected window
az: Seçilmiş pəncərəni göstərmək
