kwin - en to az translation catalogue (8 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
az: Xüsusi imkanlar

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
az: Xarici Görünüş

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
az: Fokus

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
az: Alətlər

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
az: Virtual İş Masalarının çevirilməsi animasiyası

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
az: Pəncərələrin İdarə edilməsi

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
az: Pəncərənin açılış/bağlanış animasiyası

en: KWin development team
az: KWin tərtibatşılar Komandası
