kwin - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Desktop Effects
bg: Ефекти на работния плот

en: Vlad Zahorodnii
bg: Влад Захародний

en: Author: %1
    License: %2
bg: Автор: %1
    Лиценз: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
bg: Показване/скриване на видео

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure...
bg: Конфигуриране...

en: This module lets you configure desktop effects.
bg: Този модул ви позволява да конфигурирате ефекти на работния плот.

en: Hint: To find out or configure how to activate an effect, look at the effect's settings.
bg: Съвет: За да разберете как да конфигурирате или да активирате даден ефект, погледнете настройките на ефекта.

en: Configure Filter
bg: Конфигуриране на филтъра

en: Exclude unsupported effects
bg: Изключване на неподдържаните ефекти

en: Exclude internal effects
bg: Изключване на вътрешните ефекти

en: Get New Desktop Effects...
bg: Изтегляне на нови ефекти за работна среда...
