kwin_clients - en to bg translation catalogue (17 entries)

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Tiny
bg: Малък

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Normal
bg: Нормален

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Large
bg: Голям

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Large
bg: Много голям

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Huge
bg: Огромен

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Huge
bg: Много огромен

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Oversized
bg: Свръх огромен

en: Button size:
bg: Размер на бутоните:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
bg: Прозорец за настройки

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
bg: Подравняване на &заглавието

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignLeft)
en: Left
bg: Ляво

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
bg: Центрирано

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignRight)
en: Right
bg: Дясно

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Check this option if the window border should be painted in the titlebar color. Otherwise it will be painted in the background color.
bg: Изчертаване рамките на прозореца с цветовете на заглавието. Ако отметката не е включена, се използват цветовете за фона.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Colored window border
bg: Цветна рамка на прозорците

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Check this option if you want the buttons to fade in when the mouse pointer hovers over them and fade out again when it moves away.
bg: Открояване на бутоните, когато показалецът на мишката бъде позициониран над тях.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
bg: Анимация за бутоните
