kcmkwindecoration - en to bg translation catalogue (44 entries)

en: More actions for this window
bg: Допълнителни действия за този прозорец

en: Application menu
bg: Меню на програмата

en: On all desktops
bg: На всички работни плотове

en: Minimize
bg: Минимизиране

en: Maximize
bg: Максимизиране

en: Close
bg: Затваряне

en: Context help
bg: Контекстна помощ

en: Shade
bg: Сгъване

en: Keep below other windows
bg: Задържане под другите прозорците

en: Keep above other windows
bg: Задържане над другите прозорци

en: Window Decorations
bg: Декорации на прозорци

en: Author
bg: Автор

[ctx: %1 is the name of a border size]
en: Theme's default (%1)
bg: По подразбиране за темата (%1)

en: This tool allows you to set the window decoration theme for the currently active session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
bg: Този инструмент ви позволява да зададете темата за декорация на прозорци за текущата сесия, без случайно да го зададете на този, който или не е на разположение, или който вече е зададен.

en: The name of the window decoration theme you wish to set for KWin. Passing a full path will attempt to find a theme in that directory, and then apply that if one can be deduced.
bg: Името на темата на декорация на прозореца, която искате да зададете за KWin. Посочването на пълен път ще се опита да намери тема в тази директория и след това да я приложи, ако може да бъде намерена.

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
bg: Показване на всички налични теми на системата (и коя е текущата тема)

en: Resolved %1 to the KWin Aurorae theme "%2", and will attempt to set that as your current theme.
bg: %1 се насочи към KWin Aurorae тема "%2" и ще опита да я настрои като текуща тема.

en: You attempted to pass a file path, but this could not be resolved to a theme, and we will have to abort, due to having no theme to set
bg: Вие се опитахте да зададете път на файла за тема, но тя не може да бъде намерена и действието ще бъде прекратено.

en: The requested theme "%1" is already set as the window decoration theme.
bg: Заявената тема "%1" вече е зададена като тема за декорация на прозорци.

en: Successfully applied the cursor theme %1 to your current Plasma session
bg: Успешно прилагане на тема на курсора %1 към текущата сесия на Plasma

en: Failed to save your theme settings - the reason is unknown, but this is an unrecoverable error. You may find that simply trying again will work.
bg: Неуспешно запазване на настройките на темата ви - причината е неизвестна, но това е невъзстановима грешка. Може да откриете, че просто ако опитате отново може да работи.

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
bg: Не може да се намери тема "%1". Темата трябва да има следните опции: %2

en: You have the following KWin window decoration themes on your system:
bg: Имате следните теми на KWin декорации на вашата система:

en: Titlebar
bg: Заглавна лента

en: Drop button here to remove it
bg: Пуснете бутона тук, за да го премахнете

en: Drag buttons between here and the titlebar
bg: Завлечете бутони от тук и заглавната лента непосредствено отгоре

en: This module lets you configure the window decorations.
bg: Този модул ви позволява да конфигурирате декорациите на прозорците.

[ctx: tab label]
en: Theme
bg: Тема

[ctx: tab label]
en: Titlebar Buttons
bg: Бутони на заглавната лента

[ctx: Selector label]
en: Window border size:
bg: Размер на границите на прозорец:

[ctx: button text]
en: Get New Window Decorations...
bg: Изтегляне на нови декорации за прозорци...

[ctx: checkbox label]
en: Close windows by double clicking the menu button
bg: Затваряне на прозорците при двукратно щракане върху бутона на менюто

[ctx: popup tip]
en: Click and hold on the menu button to show the menu.
bg: Щракнете и задръжте меню бутона, за да бъде показано менюто.

[ctx: checkbox label]
en: Show titlebar button tooltips
bg: Показване на подсказките за бутоните на заглавната лента

en: Edit %1 Theme
bg: Редактиране на %1 тема

en: No Borders
bg: Без граници

en: No Side Borders
bg: Без странични граници

en: Tiny
bg: Миниатюрен

en: Normal
bg: Нормално

en: Large
bg: Голям

en: Very Large
bg: Много голям

en: Huge
bg: Огромен

en: Very Huge
bg: Много огромен

en: Oversized
bg: Свръх огромен
