kcm_kwindesktop - en to bg translation catalogue (16 entries)

[ctx: A numbered name for virtual desktops]
en: Desktop %1 | Desktop %1
bg[0]: Работен плот %1
bg[1]: Работен плот %1

en: There was an error connecting to the compositor.
bg: Възникна грешка при свързването към композитора.

en: There was an error saving the settings to the compositor.
bg: При запазването на настройките в композитора възникна грешка.

en: There was an error requesting information from the compositor.
bg: При заявяването на информация от композитора възникна грешка.

[ctx: @text:label Number of rows, label associated to a number input field]
en: Rows:
bg: Редове:

[ctx: @action:button]
en: Add Desktop
bg: Добавяне на работен плот

[ctx: @info:tooltip]
en: Rename
bg: Преименуване

[ctx: @info:tooltip]
en: Confirm new name
bg: Потвърждаване на новото име

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
bg: Премахване

en: Virtual desktops have been changed outside this settings application. Saving now will overwrite the changes.
bg: Виртуалните работни плотове са променени извън това приложение за настройки. Запазването сега ще замени промените.

en: Row %1
bg: Ред %1

en: Options:
bg: Настройки:

en: Navigation wraps around
bg: Навигацията се пренася

en: Show animation when switching:
bg: Показване на анимация при превключване:

en: Show on-screen display when switching:
bg: Показване на екранна информация при превключване:

en: Show desktop layout indicators
bg: Показване на индикатори за подредба на работния плот
