kwin - en to bg translation catalogue (12 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
bg: Достъпност

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
bg: Външен вид

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
bg: Фокус

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Peek at Desktop Animation
bg: Анимация на Поглед върху работния плот

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
bg: Инструменти

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
bg: Анимация за превключване на виртуален работен плот

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
bg: Управление на прозорци

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
bg: Анимация за отваряне/затваряне на прозорец

en: KWin development team
bg: Екип за разработка на KWin

[ctx: Error message]
en: Could not locate package metadata
bg: Не можа да се намерят метаданните на пакета

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not contain a valid metadata.json file
bg: %1 не съдържа валиден файл metadata.json

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not exist
bg: %1 не съществува
