kwin_clients - en to bn_IN translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
bn_IN: কনফিগ ডায়লগ

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
bn_IN: শিরোনামের অবস্থান (&A)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignLeft)
en: Left
bn_IN: বাঁদিকে

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
bn_IN: কেন্দ্রস্থিত

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignRight)
en: Right
bn_IN: ডানদিকে

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Colored window border
bn_IN: উইন্ডোর রঙিন প্রান্ত

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
bn_IN: বাটন অ্যানিমেট করা হবে
