kcmkwinrules - en to br translation catalogue (22 entries)

en: Application settings for %1
br: Dibarzhoù ar meziant evit %1

en: Window settings for %1
br: Kefluniadur prenestr evit %1

en: Regular Expression
br: Troienn reolataet

en: Edit
br: Aozañ

en: Delete
br: Dilemel

en: Settings for %1
br: Dibarzhoù evit %1

en: Shortcut
br: Berradennoù

en: Normal Window
br: Prenestr reoliek

en: Dialog Window
br: Prenestr gendiviz

en: Utility Window
br: Prenestr ar maveg

en: Toolbar
br: Barrenn ostilhoù

en: Splash Screen
br: Skramm-degemer

en: Desktop
br: Burev

en: All Desktops
br: An holl vurevioù

en: Default
br: Dre ziouer

en: Centered
br: Kreizennet

en: Random
br: Ankivil

en: Under Mouse
br: Dindan al logodenn

en: On Main Window
br: War ar brenestr gentañ

en: Low
br: Izel

en: Normal
br: Boas

en: High
br: Uhel
