kwin - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Desktop Effects
ca: Efectes d'escriptori

en: Author: %1
    License: %2
ca: Autor: %1
    Llicència: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
ca: Mostra/oculta el vídeo

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure...
ca: Configura...

en: This module lets you configure desktop effects.
ca: Aquest mòdul permet configurar els efectes de l'escriptori.

en: Hint: To find out or configure how to activate an effect, look at the effect's settings.
ca: Consell: per a trobar els detalls o configurar la manera d'activar un efecte, examineu l'arranjament de l'efecte.

en: Configure Filter
ca: Configura el filtre

en: Exclude unsupported effects
ca: Exclou els efectes no admesos

en: Exclude internal effects
ca: Exclou els efectes interns

en: Get New Desktop Effects...
ca: Obtén efectes nous d'escriptori...
