kwin - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Virtual Keyboard
ca: Teclat virtual

en: Choose Virtual Keyboard
ca: Selecció de teclat virtual

en: None
ca: Sense

en: Do not use any virtual keyboard
ca: No usar cap teclat virtual

en: This module lets you choose the virtual keyboard to use.
ca: Aquest mòdul permet triar el teclat virtual a usar.
