kwin - en to ca translation catalogue (12 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
ca: Accessibilitat

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
ca: Aparença

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Peek at Desktop Animation
ca: Animació d'ullada a l'escriptori

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
ca: Eines

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
ca: Animació per al canvi d'escriptori virtual

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
ca: Gestió de les finestres

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
ca: Animació en obrir/tancar la finestra

en: KWin development team
ca: Equip de desenvolupament del KWin

[ctx: Error message]
en: Could not locate package metadata
ca: No s'han pogut localitzar les metadades del paquet

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not contain a valid metadata.json file
ca: %1 no conté cap fitxer «metadata.json» vàlid

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not exist
ca: %1 no existeix

en: Error loading widget from %1: %2
ca: Error en carregar el giny des de %1: %2
