kwin - en to ca@valencia translation catalogue (10 entries)

en: Desktop Effects
ca@valencia: Efectes de l'escriptori

en: Author: %1
    License: %2
ca@valencia: Autoria: %1
    Llicència: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
ca@valencia: Mostra o oculta el vídeo

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure...
ca@valencia: Configura...

en: This module lets you configure desktop effects.
ca@valencia: Este mòdul permet configurar els efectes de l'escriptori.

en: Hint: To find out or configure how to activate an effect, look at the effect's settings.
ca@valencia: Consell: per a trobar els detalls o configurar la manera d'activar un efecte, examineu la configuració de l'efecte.

en: Configure Filter
ca@valencia: Configura el filtre

en: Exclude unsupported effects
ca@valencia: Exclou els efectes no admesos

en: Exclude internal effects
ca@valencia: Exclou els efectes interns

en: Get New Desktop Effects...
ca@valencia: Obtín efectes nous d'escriptori...
