kwin - en to ca@valencia translation catalogue (8 entries)

en: Import KWin Script
ca@valencia: Importació de script de KWin

en: *.kwinscript|KWin scripts (*.kwinscript)
ca@valencia: *.kwinscript|Scripts de KWin (*.kwinscript)

[ctx: Placeholder is error message returned from the install service]
en: Cannot import selected script.
    %1
ca@valencia: No s'ha pogut importar l'script seleccionat.
    %1

[ctx: Placeholder is name of the script that was imported]
en: The script "%1" was successfully imported.
ca@valencia: L'script «%1» s'ha importat correctament.

en: Error when uninstalling KWin Script: %1
ca@valencia: S'ha produït un error en desinstal·lar l'Script de KWin: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete...
ca@valencia: Suprimix...

en: Install from File...
ca@valencia: Instal·la des d'un fitxer...

en: Get New Scripts...
ca@valencia: Obtín scripts nous...
