kwin - en to ca@valencia translation catalogue (18 entries)

[ctx: A numbered name for virtual desktops]
en: Desktop %1 | Desktop %1
ca@valencia[0]: Escriptori %1
ca@valencia[1]: Escriptori %1

en: There was an error connecting to the compositor.
ca@valencia: S'ha produït un error en connectar amb el compositor.

en: There was an error saving the settings to the compositor.
ca@valencia: S'ha produït un error en guardar la configuració al compositor.

en: There was an error requesting information from the compositor.
ca@valencia: S'ha produït un error en sol·licitar informació des del compositor.

en: This module lets you configure the navigation, number and layout of virtual desktops.
ca@valencia: Este mòdul permet configurar la navegació, el nombre i la disposició dels escriptoris virtuals.

[ctx: @info:tooltip]
en: Rename
ca@valencia: Canvia el nom

[ctx: @info:tooltip]
en: Confirm new name
ca@valencia: Confirmeu el nom nou

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
ca@valencia: Elimina

en: Virtual desktops have been changed outside this settings application. Saving now will overwrite the changes.
ca@valencia: S'han canviat els escriptoris virtuals fora d'esta aplicació de configuració. Ara, la guardada sobreescriurà els canvis.

en: Row %1
ca@valencia: Fila %1

[ctx: @action:button]
en: Add
ca@valencia: Afig

en: 1 Row | %1 Rows
ca@valencia[0]: 1 fila
ca@valencia[1]: %1 files

en: Options:
ca@valencia: Opcions:

en: Navigation wraps around
ca@valencia: La navegació dona la volta

en: Show animation when switching:
ca@valencia: En canviar, mostra l'animació:

en: Show on-screen display when switching:
ca@valencia: En canviar, mostra en la pantalla:

en: Show desktop layout indicators
ca@valencia: Mostra els indicadors de la disposició dels escriptoris

en: Virtual Desktops
ca@valencia: Escriptoris virtuals
