kwin - en to ca@valencia translation catalogue (14 entries)

[ctx: @item:inlistbox]
en: None
ca@valencia: Sense

en: Global animation speed:
ca@valencia: Velocitat global de les animacions:

[ctx: @info:tooltip]
en: Some applications do not support this setting: In particular, GTK applications cannot change animation duration, but will still disable animations when <interface>animation speed</interface> is <interface>Instant</interface>.
ca@valencia: Algunes aplicacions no admeten esta configuració: en particular, les aplicacions GTK no poden canviar la duració de l'animació, però encara desactivaran les animacions quan la <interface>velocitat d'animació</interface> siga <interface>Instantània</interface>.

[ctx: Animation speed]
en: Slow
ca@valencia: Lenta

[ctx: Animation speed]
en: Instant
ca@valencia: Instantània

[ctx: @title:group]
en: Desktop animations
ca@valencia: Animacions de l'escriptori

[ctx: @label:listbox]
en: Window open/close:
ca@valencia: Obrir/tancar les finestres:

[ctx: @label:listbox]
en: Window maximize:
ca@valencia: Maximització de les finestres:

[ctx: @label:listbox]
en: Window minimize:
ca@valencia: Minimització de les finestres:

[ctx: @label:listbox]
en: Window full screen:
ca@valencia: Pantalla completa de les finestres:

[ctx: @label:listbox]
en: Peek at desktop:
ca@valencia: Ullada a l'escriptori:

[ctx: @label:listbox]
en: Virtual desktop switching:
ca@valencia: Canvi d'escriptori virtual:

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
ca@valencia: Configura…

[ctx: @title:group translate as short as possible]
en: More effects settings:
ca@valencia: Configuració de més efectes:
