kwin - en to ca@valencia translation catalogue (6 entries)

en: None
ca@valencia: Sense

en: Do not use any virtual keyboard
ca@valencia: No utilitzar cap teclat virtual

[ctx: Selector label]
en: Show Virtual Keyboard:
ca@valencia: Mostra el teclat virtual:

en: Never
ca@valencia: Mai

en: With Touch and Tablet
ca@valencia: Amb tàctil i tauleta

en: With Touch, Tablet, and Mouse
ca@valencia: Amb tàctil, tauleta i ratolí
