kcmkwindecoration - en_US to cs translation catalogue (36 entries)

en_US: More actions for this window
cs: Více činností pro toto okno

en_US: Application menu
cs: Nabídka aplikací

en_US: On all desktops
cs: Na všech plochách

en_US: Minimize
cs: Minimalizovat

en_US: Maximize
cs: Maximalizovat

en_US: Close
cs: Zavřít

en_US: Context help
cs: Kontextová nápověda

en_US: Shade
cs: Sbalit

en_US: Keep below other windows
cs: Podržet pod ostatními okny

en_US: Keep above other windows
cs: Ponechat nad jinými okny

en_US: Window Decorations
cs: Dekorace oken

en_US: Author
cs: Autor

[ctx: %1 is the name of a border size]
en_US: Theme's default (%1)
cs: Výchozí u motivu (%1)

en_US: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
cs: Zobrazit všechny motivy dostupné na systému (a který je aktuální motiv)

en_US: The requested theme "%1" is already set as the window decoration theme.
cs: Požadovaný motiv "%1" je již nastaven jako motiv dekorace okna.

en_US: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
cs: Nelze najít motiv "%1". Motiv by měl být jedna z následujících možností: %2

en_US: Titlebar
cs: Titulkový pruh

en_US: Drop button here to remove it
cs: Pro odstranění upusťte tlačítko zde

en_US: Drag buttons between here and the titlebar
cs: Přetáhněte tlačítka odsud na titulkový pruh

en_US: This module lets you configure the window decorations.
cs: Tento modul vám umožní nastavit dekorace oken.

[ctx: tab label]
en_US: Theme
cs: Motiv

[ctx: tab label]
en_US: Titlebar Buttons
cs: Tlačítka titulkového pruhu

[ctx: Selector label]
en_US: Window border size:
cs: Velikost okraje okna:

[ctx: button text]
en_US: Get New Window Decorations...
cs: Získat nové dekorace oken...

[ctx: checkbox label]
en_US: Close windows by double clicking the menu button
cs: Zavřít okno dvojklikem na tlačítko nabídky

[ctx: checkbox label]
en_US: Show titlebar button tooltips
cs: Zobrazovat nástrojové tipy tlačítek v liště

en_US: Edit %1 Theme
cs: Upravit motiv %1

en_US: No Borders
cs: Žádná ohraničení

en_US: No Side Borders
cs: Bez postranních okrajů

en_US: Tiny
cs: Drobný

en_US: Normal
cs: Normální

en_US: Large
cs: Velký

en_US: Very Large
cs: Velmi velký

en_US: Huge
cs: Obrovský

en_US: Very Huge
cs: Velmi obrovský

en_US: Oversized
cs: Nadměrný
