kwin - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Virtual Keyboard
cs: Virtuální klávesnice

en: Choose Virtual Keyboard
cs: Vyberte virtuální klávesnici

en: None
cs: Žádný

en: Do not use any virtual keyboard
cs: Nepoužívat virtuální klávesnici

en: This module lets you choose the virtual keyboard to use.
cs: Tento modul vám umožní nastavit virtuální klávesnici.
