kwin_effects - en_US to cs translation catalogue (165 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurDescription)
en_US: Blur strength:
cs: Síla rozmazání:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurLight) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseLight)
en_US: Light
cs: Lehce

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurStrong) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseStrong)
en_US: Strong
cs: Silně

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseDescription)
en_US: Noise strength:
cs: Síla šumu:

en_US: Show Desktop Grid
cs: Zobrazit mřížku ploch

[ctx: Desktop name alignment:]
en_US: Disabled
cs: Zakázáno

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en_US: Top
cs: Nahoře

en_US: Top-Right
cs: Vpravo nahoře

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en_US: Right
cs: Vpravo

en_US: Bottom-Right
cs: Vpravo dole

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en_US: Bottom
cs: Dole

en_US: Bottom-Left
cs: Vlevo dole

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en_US: Left
cs: Vlevo

en_US: Top-Left
cs: Vlevo nahoře

en_US: Center
cs: Střed

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en_US: Appearance
cs: Vzhled

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DesktopLayoutMode)
en_US: Pager
cs: Stránkovač

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DesktopLayoutMode)
en_US: Automatic
cs: Automatický

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DesktopLayoutMode)
en_US: Custom
cs: Volitelný

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, layoutRowsLabel)
en_US: N&umber of rows:
cs: Počet řád&ků:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en_US: Desktop &name alignment:
cs: Zarov&nání názvu plochy:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en_US: &Grid layout mode:
cs: Režim roz&ložení mřížky:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LayoutMode)
en_US: Closest
cs: Nejbližší

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LayoutMode)
en_US: Natural
cs: Přirozený

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LayoutMode)
en_US: None
cs: Nic

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en_US: Windows layout:
cs: Rozložení oken

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en_US: Activation
cs: Aktivace

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Strength)
en_US: Strength:
cs: Síla:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Dim)
en_US: Dim:
cs: Ztmavit:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimPanels)
en_US: Docks and panels
cs: Doky a panely

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimDesktop)
en_US: Desktop
cs: Pracovní plocha

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimKeepAbove)
en_US: Keep above windows
cs: Podržet nad okny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimByGroup)
en_US: By window group
cs: Podle skupiny oken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimFullScreen)
en_US: Fullscreen windows
cs: Okna přes celou obrazovku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Duration)
en_US: Duration:
cs: Doba trvání:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_Duration)
en_US: Default
cs: Výchozí

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Duration)
en_US:  milliseconds
cs:  milisekundy

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_InAnimation)
en_US: Window Open Animation
cs: Animace otevření okna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutRotationEdge)
en_US: Rotation edge:
cs: Okraj otáčení:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InRotationAngle) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutRotationAngle)
en_US: Rotation angle:
cs: Úhel otáčení:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InDistance) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutDistance)
en_US: Distance:
cs: Vzdálenost:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_OutAnimation)
en_US: Window Close Animation
cs: Animace zavření okna

en_US: Toggle Invert Effect
cs: Zapnout efekt inverze

en_US: Toggle Invert Effect on Window
cs: Přepnout inverzní efekt na okno

en_US: Invert Screen Colors
cs: Invertovat barvy na obrazovce

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FadeToBlack)
en_US: Fade to black (fullscreen splash screens only)
cs: Přechod do černé (pouze úvodní obrazovky)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en_US: Animation duration:
cs: Doba trvání animace:

[ctx: Duration of rotation]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en_US: Default
cs: Výchozí

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en_US: milliseconds
cs: milisekund

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSize)
en_US: Size
cs: Velikost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en_US: &Width:
cs: Šíř&ka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en_US: &Height:
cs: &Výška:

en_US: Toggle Mouse Click Effect
cs: Zapnout efekt kliknutí myší

[ctx: Left mouse button]
en_US: Left
cs: Vlevo

[ctx: Middle mouse button]
en_US: Middle
cs: Střední

[ctx: Right mouse button]
en_US: Right
cs: Vpravo

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, basic_tab)
en_US: Basic Settings
cs: Základní nastavení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button1_label)
en_US: Left Mouse Button Color:
cs: Barva levého tlačítko myši:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button2_label)
en_US: Middle Mouse Button Color:
cs: Barva prostředního tlačítka myši:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button3_label)
en_US: Right Mouse Button Color:
cs: Barva pravého tlačítka myši:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advanced_tab)
en_US: Advanced Settings
cs: Pokročilá nastavení

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, rings)
en_US: Rings
cs: Prstence

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_line_width_label)
en_US: Line Width:
cs: Šířka čáry:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_duration_label)
en_US: Ring Duration:
cs: Doba trvání prstence:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_radius_label)
en_US: Ring Radius:
cs: Poloměr prstence

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_count_label)
en_US: Ring Count:
cs: Počet prstenců:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, font_label)
en_US: Font:
cs: Písmo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, showtext_label)
en_US: Show Text:
cs: Zobrazit text:

en_US: Clear All Mouse Marks
cs: Vymazat všechny značky myší

en_US: Clear Last Mouse Mark
cs: Smazat poslední značku myší

en_US: Clear Mouse Marks
cs: Vymazat značky myší

[ctx: Suffix]
en_US:  pixel |  pixels
cs[0]:  pixel
cs[1]:  pixely
cs[2]:  pixelů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en_US: Wid&th:
cs: Šíř&ka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en_US: &Color:
cs: &Barva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en_US: Draw with the mouse by holding Shift+Meta keys and moving the mouse.
cs: Kreslit můžete myší podržením kláves Shift+Meta a pohybem myši.

[ctx: @label]
en_US: Unknown
cs: Neznámý

en_US: Toggle Overview
cs: Přepnout přehled

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_LayoutMode)
en_US: Layout mode:
cs: Režim rozložení:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_BlurBackground)
en_US: Blur background:
cs: Rozmazat pozadí:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en_US: Ignore minimized windows:
cs: Ignorovat minimalizovaná okna:

en_US: Delete Virtual Desktop
cs: Smazat virtuální plochu

en_US: Add Virtual Desktop
cs: Přidat virtuální plochu

en_US: No matching windows
cs: Žádná odpovídající okna

en_US: Drag Down To Close
cs: Pro uzavření táhnout dolů

[ctx: @info:tooltip as in: 'close this window']
en_US: Close window
cs: Zavřít okno

[ctx: Notification caption that a screenshot got saved to file]
en_US: Screenshot
cs: Snímek obrazovky

[ctx: Notification with path to screenshot file]
en_US: Screenshot saved to %1
cs: Snímek obrazovky byl uložen do %1

[ctx: @label]
en_US: Paint Duration
cs: Délka malby

[ctx: @label]
en_US: Paint Amount
cs: Množství barvy

[ctx: @label]
en_US: Current FPS
cs: Současné FPS

[ctx: @label]
en_US: This effect is not a benchmark
cs: Tento efekt není benchmark

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_HorizontalGap)
en_US: Horizontal:
cs: Vodorovně:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_VerticalGap)
en_US: Vertical:
cs: Svisle:

en_US: Toggle Thumbnail for Current Window
cs: Zapnout miniaturu současného okna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en_US: Maximum &width:
cs: Maximá&lní šířka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en_US: &Spacing:
cs: Roze&stupy:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Spacing) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MaxWidth)
en_US:  pixels
cs:  pixelů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en_US: &Opacity:
cs: &Krytí:

en_US: Toggle Tiles Editor
cs: Přepnout editor dlaždic

en_US: Padding:
cs: Odstup:

en_US: Load Layout...
cs: Načíst rozložení...

en_US: Close
cs: Zavřít

en_US: Split Horizontally
cs: Rozdělit vodorovně

en_US: Split Vertically
cs: Rozdělit svisle

en_US: Add Floating Tile
cs: Přidat plovoucí dlaždici

en_US: Delete
cs: Smazat

en_US: Track mouse
cs: Sledovat myš

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en_US: Trigger effect with:
cs: Spustit efekt pomocí:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_KeyboardShortcut)
en_US: Keyboard shortcut:
cs: Klávesová zkratka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ModifierKeys)
en_US: Modifier keys:
cs: Modifikátory klávesnice:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::TranslucencyEffectConfigForm)
en_US: Translucency
cs: Průhlednost

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_opacityGroupBox)
en_US: General Translucency Settings
cs: Obecná nastavení průhlednosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comboboxpopup_label)
en_US: Combobox popups:
cs: Rozbalovací seznamy:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en_US: Opaque
cs: Neprůhledný

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dialogs_label)
en_US: Dialogs:
cs: Dialogy:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en_US: Transparent
cs: Průhledný

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, menus_label)
en_US: Menus:
cs: Nabídky:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, moveresize_label)
en_US: Moving windows:
cs: Okna v pohybu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inactive_label)
en_US: Inactive windows:
cs: Neaktivní okna:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_IndividualMenuConfig)
en_US: Set menu translucency independently
cs: Nastavit průhlednost nabídky nezávisle

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dropdownmenus_label)
en_US: Dropdown menus:
cs: Rozbalovací nabídky:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, popupmenus_label)
en_US: Popup menus:
cs: Vyskakovací nabídky:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tornoffmenus_label)
en_US: Torn-off menus:
cs: Vytržené nabídky:

en_US: Toggle Present Windows (Current desktop)
cs: Zapnout současná okna (na aktivní ploše)

en_US: Toggle Present Windows (All desktops)
cs: Zapnout současná okna (na všech plochách)

en_US: Toggle Present Windows (Window class)
cs: Zapnout současná okna (třída okno)

en_US: Toggle Present Windows (Window class on current desktop)
cs: Zapnout současná okna (Třída okna na aktivní ploše)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IgnoreMinimized)
en_US: Ignore &minimized windows
cs: Ignorovat &minimalizovaná okna

en_US: No Matches
cs: Žádný nevyhovuje

en_US: No Windows
cs: Žádná okna

en_US: Filter windows…
cs: Filtrovat okna...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, advancedGroup)
en_US: Advanced
cs: Pokročilé

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en_US: &Stiffness:
cs: Neohebno&st:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en_US: Dra&g:
cs: Přetá&hnutí:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en_US: &Move factor:
cs: Faktor poh&ybu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MoveWobble)
en_US: Wo&bble when moving
cs: Chvět se při &přesunu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeWobble)
en_US: Wobble when &resizing
cs: Chvět se při z&měně velikosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AdvancedMode)
en_US: Enable &advanced mode
cs: Povolit &pokročilý režim

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, basicGroup)
en_US: &Wobbliness
cs: &Vlnivost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en_US: Less
cs: Méně

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en_US: More
cs: více

en_US: Move Zoomed Area to Left
cs: Přesunout přiblíženou oblast doleva

en_US: Move Zoomed Area to Right
cs: Přesunout přiblíženou oblast doprava

en_US: Move Zoomed Area Upwards
cs: Přesunout přiblíženou oblast nahoru

en_US: Move Zoomed Area Downwards
cs: Přesunout přiblíženou oblast dolů

en_US: Move Mouse to Focus
cs: Přesunout myš na zaměření

en_US: Move Mouse to Center
cs: Přesunout myš na střed

en_US: Move Left
cs: Posunout vlevo

en_US: Move Right
cs: Posunout vpravo

en_US: Move Up
cs: Posunout nahoru

en_US: Move Down
cs: Posunout dolů

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_ZoomFactor)
en_US: On zoom-in and zoom-out change the zoom by the defined zoom-factor.
cs: Při přiblížení a oddálení změní měřítko podle zadaného faktoru zvětšení.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en_US: Zoom Factor:
cs: Faktor zvětšení:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableFocusTracking)
en_US: Enable Focus Tracking
cs: Povolit sledování zaměření

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en_US: Mouse Pointer:
cs: Ukazatel myši:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en_US: Visibility of the mouse-pointer.
cs: Viditelnost ukazatele myši.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en_US: Scale
cs: Měřítko

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en_US: Keep
cs: Ponechat

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en_US: Hide
cs: Skrýt

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en_US: Track moving of the mouse.
cs: Sledovat pohyb myši.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en_US: Proportional
cs: Proporcionální

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en_US: Centered
cs: Na střed

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en_US: Push
cs: Tlačit

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en_US: Disabled
cs: Zakázáno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en_US: Mouse Tracking:
cs: Sledování myši:
