kcmkwm - en_US to cs translation catalogue (117 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_1)
en_US: Inactive Inner Window Actions
cs: Činnosti neaktivního vnitřního okna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en_US: &Left click:
cs: Kliknutí &levým tlačítkem myši:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow1)
en_US: In this row you can customize left click behavior when clicking into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
cs: Zde je možné přizpůsobit chování při kliknutí levým tlačítkem myši na vnitřek neaktivního okna (vnitřkem se myslí bez titulku a rámu).

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow3)
en_US: Activate, raise and pass click
cs: Aktivovat, dát do popředí a předat kliknutí

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow3)
en_US: Activate and pass click
cs: Aktivovat a předat kliknutí

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow3) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveT
en_US: Activate
cs: Aktivovat

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow3) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveT
en_US: Activate and raise
cs: Aktivovat a dát do popředí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en_US: &Middle click:
cs: Kliknutí prostřední&m tlačítkem myši:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow2)
en_US: In this row you can customize middle click behavior when clicking into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
cs: Zde je možné přizpůsobit chování při kliknutí prostředním tlačítkem myši na vnitřek neaktivního okna (vnitřkem se myslí bez titulku a rámu).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en_US: &Right click:
cs: Kliknutí p&ravým tlačítkem myši:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow3)
en_US: In this row you can customize right click behavior when clicking into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
cs: Zde je možné přizpůsobit chování při kliknutí pravým tlačítkem myši na vnitřek neaktivního okna (vnitřkem se myslí bez titulku a rámu).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en_US: Mouse &wheel:
cs: Kolečko m&yši:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandWindowWheel)
en_US: In this row you can customize behavior when scrolling into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
cs: Zde je možné přizpůsobit chování při točení kolečkem myši uvnitř neaktivního okna (vnitřkem se myslí bez titulku a rámu).

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindowWheel)
en_US: Scroll
cs: Rolovat

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindowWheel)
en_US: Activate and scroll
cs: Aktivovat a rolovat

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindowWheel)
en_US: Activate, raise and scroll
cs: Aktivovat, dát do popředí a rolovat

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en_US: Inner Window, Titlebar and Frame Actions
cs: Vnitřní okno, pruh titulku a činnosti rámce

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en_US: Mo&difier key:
cs: Mo&difikátor:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAllKey)
en_US: Here you select whether holding the Meta key or Alt key will allow you to perform the following actions.
cs: Zde je možné vybrat zda Vám stisknutí klávesu Meta nebo Alt umožní provést následující činnosti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en_US: L&eft click:
cs: Kliknutí l&evým tlačítkem myši:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1)
en_US: In this row you can customize left click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
cs: V tomto řádku je možné přizpůsobit chování při kliknutí levým tlačítkem myši na titulek nebo rám.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en_US: Move
cs: Přesunout

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en_US: Activate, raise and move
cs: Aktivovat, dát do popředí a pohnout

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i
en_US: Toggle raise and lower
cs: Přepnutí do popředí/pozadí

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en_US: Resize
cs: Změnit velikost

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i
en_US: Raise
cs: Dát do popředí

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, wi
en_US: Lower
cs: Dát do pozadí

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, wi
en_US: Minimize
cs: Minimalizovat

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en_US: Decrease opacity
cs: Snížit krytí

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en_US: Increase opacity
cs: Zvýšit krytí

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, wi
en_US: Do nothing
cs: Nedělat nic

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en_US: Middle &click:
cs: Kliknutí pro&středním tlačítkem myši

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2)
en_US: In this row you can customize middle click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
cs: V tomto řádku je možné přizpůsobit chování při kliknutí prostředním tlačítkem myši na titulek nebo rám.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en_US: Right clic&k:
cs: &Kliknutí pravým tlačítkem myši

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en_US: In this row you can customize right click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
cs: V tomto řádku je možné přizpůsobit chování při kliknutí pravým tlačítkem myši na titulek nebo rám.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en_US: Mo&use wheel:
cs: Kolečko &myši:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAllWheel)
en_US: Here you can customize KDE's behavior when scrolling with the mouse wheel in a window while pressing the modifier key.
cs: Zde je možné přizpůsobit chování prostředí KDE při rolování kolečka myši při současném držení modifikačního tlačítka.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAllWheel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandTitlebarWheel)
en_US: Raise/lower
cs: Do popředí/na pozadí

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAllWheel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandTitlebarWheel)
en_US: Maximize/restore
cs: Maximalizovat/obnovit

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAllWheel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandTitlebarWheel)
en_US: Keep above/below
cs: Podržet nad/pod

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAllWheel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandTitlebarWheel)
en_US: Move to previous/next desktop
cs: Přesunout na předchozí/následující plochu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAllWheel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandTitlebarWheel)
en_US: Change opacity
cs: Změnit krytí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, windowPlacementLabel)
en_US: Window &placement:
cs: U&místění okna:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en_US: Minimal Overlapping
cs: Minimální překrytí

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en_US: Maximized
cs: Maximalizováno

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en_US: Random
cs: Náhodné

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en_US: Centered
cs: Na střed

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en_US: In Top-Left Corner
cs: V levém horním rohu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en_US: Under mouse
cs: Pod myší

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowKDEAppsToRememberWindowPositions)
en_US: Allow apps to remember the positions of their own windows, if they support it
cs: Povolit aplikacím zapamatovat si pozice vlastních oken, pokud to podporují

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, activationDesktopPolicyLabel)
en_US: Virtual Desktop behavior:
cs: Chování virtuální plochy:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, activationDesktopPolicyDescriptionLabel)
en_US: When activating a window on a different Virtual Desktop:
cs: Při aktivování okna na jiné virtuální ploše:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ActivationDesktopPolicy)
en_US: Switch to that Virtual Desktop
cs: Přepnout do této virtuální plochy

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ActivationDesktopPolicy)
en_US: Bring window to current Virtual Desktop
cs: Přesunout okno do této virtuální plochy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, windowFocusPolicyLabel)
en_US: Window &activation policy:
cs: Pravidla &aktivace okna:

[ctx: sassa asas]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, windowFocusPolicy)
en_US: Click to focus
cs: Klikněte pro zaměření

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, windowFocusPolicy)
en_US: Focus follows mouse
cs: Zaměření následuje myš

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, windowFocusPolicy)
en_US: Focus under mouse
cs: Zaměření pod myší

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, windowFocusPolicy)
en_US: Focus strictly under mouse
cs: Zaměření přesně pod myší

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, delayFocusOnLabel)
en_US: &Delay focus by:
cs: Zpoz&dit zaměření o:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_DelayFocusInterval)
en_US: This is the delay after which the window the mouse pointer is over will automatically receive focus.
cs: Toto je prodleva, po které se přesune okno, nad kterým je ukazatel myši, automaticky navrch.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, focusStealingLabel)
en_US: Focus &stealing prevention:
cs: P&revence ztráty zaměření:

note: i18n: Focus Stealing Prevention Level i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_BorderSnapZone) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_WindowSnapZone) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_CenterSnapZone) i18n: ectx: property (
en_US: None
cs: Žádná

note: i18n: Focus Stealing Prevention Level i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_FocusStealingPreventionLevel)
en_US: Low
cs: Nízká

note: i18n: Focus Stealing Prevention Level i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_FocusStealingPreventionLevel)
en_US: Medium
cs: Střední

note: i18n: Focus Stealing Prevention Level i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_FocusStealingPreventionLevel)
en_US: High
cs: Vysoká

note: i18n: Focus Stealing Prevention Level i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_FocusStealingPreventionLevel)
en_US: Extreme
cs: Extrémní

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, raisingWindowsLabel)
en_US: Raising windows:
cs: Zdvihání oken:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ClickRaise)
en_US: When this option is enabled, the active window will be brought to the front when you click somewhere into the window contents. To change it for inactive windows, you need to change the settings in the Actions tab.
cs: Je-li zapnuta tato volba, tak se okno přesune navrch, kdykoli kliknete myší někam do vnitřku okna. Ke změně tohoto chování pro neaktivní okna je třeba upravit nastavení v kartě 'Činnosti'.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ClickRaise)
en_US: &Click raises active window
cs: K&liknutí dá do popředí aktivní okno

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoRaise)
en_US: When this option is enabled, a window in the background will automatically come to the front when the mouse pointer has been over it for some time.
cs: Je-li povoleno automatické dávání do popředí, pak se okno na pozadí automaticky přesune navrch, pokud ukazatel myši nad tímto oknem stráví určitou dobu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoRaise)
en_US: &Raise on hover, delayed by:
cs: Dát do popředí při pře&jezdu, se zpožděním:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_AutoRaiseInterval)
en_US: This is the delay after which the window that the mouse pointer is over will automatically come to the front.
cs: Toto je prodleva, po které se přesune okno, nad kterým je ukazatel myši, automaticky navrch.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, multiscreenBehaviorLabel)
en_US: Multiscreen behavior:
cs: Chování více obrazovek:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_SeparateScreenFocus)
en_US: When this option is enabled, focus operations are limited only to the active screen
cs: Pokud je povoleno, operace zaměření jsou omezeny pouze na aktivní obrazovku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SeparateScreenFocus)
en_US: &Separate screen focus
cs: Odděl&ené zaměření obrazovek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, windowFocusPolicyDescriptionLabel)
en_US: Window activation policy description
cs: Popis pravidla aktivování oken

en_US: &Focus
cs: &Zaměření

en_US: Titlebar A&ctions
cs: Činnos&ti titulkového pruhu

en_US: W&indow Actions
cs: Či&nnosti oken

en_US: Mo&vement
cs: Poh&yb

en_US: Adva&nced
cs: Pokroči&lé

en_US: &Titlebar Actions
cs: Činnos&ti titulkového pruhu

en_US: Window Actio&ns
cs: Či&nnosti oken

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_1)
en_US: Titlebar Actions
cs: Činnosti pruhu titulků

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en_US: &Double-click:
cs: &Dvojité kliknutí:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand)
en_US: Behavior on <em>double</em> click into the titlebar.
cs: Chování při <em>dvojitém</em> kliknutí myší na záhlaví okna.

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonLeftClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonMi
en_US: Maximize
cs: Maximalizovat

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonLeftClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonMi
en_US: Vertically maximize
cs: Maximalizovat svisle

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonLeftClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonMi
en_US: Horizontally maximize
cs: Maximalizovat vodorovně

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar1
en_US: Close
cs: Zavřít

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand)
en_US: Show on all desktops
cs: Zobrazit na všech plochách

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandTitlebarWheel)
en_US: Behavior on <em>mouse wheel</em> scroll over the titlebar.
cs: Chování při <em>posunu kolečkem myši</em> nad záhlavím okna.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en_US: Titlebar and Frame Actions
cs: Činnosti titulku a rámu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en_US: Active
cs: Aktivní

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en_US: Inactive
cs: Neaktivní

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar3)
en_US: Behavior on <em>left</em> click into the titlebar or frame of an <em>active</em> window.
cs: Chování při kliknutí <em>levým</em> tlačítkem myši do titulku nebo rámu <em>aktivního</em> okna.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar3)
en_US: Behavior on <em>left</em> click into the titlebar or frame of an <em>inactive</em> window.
cs: Chování při kliknutí <em>levým</em> tlačítkem myši do titulku nebo rámu <em>neaktivního</em> okna.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar3)
en_US: Activate and lower
cs: Aktivovat a dát do pozadí

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonLeftClickCommand)
en_US: Behavior on <em>left</em> click onto the maximize button.
cs: Chování při <em>levém</em> kliknutí myší na tlačítko pro maximalizaci.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonMiddleClickCommand)
en_US: Behavior on <em>middle</em> click onto the maximize button.
cs: Chování při <em>prostředním</em> kliknutí myší na tlačítko pro maximalizaci.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en_US: Middle c&lick:
cs: K&liknutí prostředním tlačítkem myši:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonRightClickCommand)
en_US: Behavior on <em>right</em> click onto the maximize button.
cs: Chování při <em>pravém</em> kliknutí myší na tlačítko pro maximalizaci.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, borderSnapLabel)
en_US: Screen &edge snap zone:
cs: Oblast přichyc&ení k okraji obrazovky:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_BorderSnapZone)
en_US: Here you can set the snap zone for screen edges, i.e. the 'strength' of the magnetic field which will make windows snap to the border when moved near it.
cs: Zde je možné nastavit zónu přitahování k okrajům obrazovky, tj. 'sílu magnetického pole', které způsobí přitáhnutí okna, je-li blízko okraje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, windowSnapLabel)
en_US: &Window snap zone:
cs: Zóna přitahování &oken:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_WindowSnapZone)
en_US: Here you can set the snap zone for windows, i.e. the 'strength' of the magnetic field which will make windows snap to each other when they are moved near another window.
cs: Zde je možné nastavit zónu přitahování k ostatním oknům, tj. 'sílu magnetického pole', které způsobí přitáhnutí okna, je-li blízko jinému oknu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, centerSnaplabel)
en_US: &Center snap zone:
cs: Zóna přita&hování středu:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_CenterSnapZone)
en_US: Here you can set the snap zone for the screen center, i.e. the 'strength' of the magnetic field which will make windows snap to the center of the screen when moved near it.
cs: Zde je možné nastavit zónu přitahování ke středu obrazovky, tj. 'sílu magnetického pole', které způsobí přitáhnutí okna, je-li blízko středu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, OverlapSnapLabel)
en_US: &Snap windows:
cs: &Přitahovat okna:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_SnapOnlyWhenOverlapping)
en_US: Here you can set that windows will be only snapped if you try to overlap them, i.e. they will not be snapped if the windows comes only near another window or border.
cs: Zde je možné nastavit, že se okna budou přitahovat jen tehdy, budete-li se snažit je dát přes sebe, tj. že se nebudou přitahovat, když okna k sobě navzájem pouze přiblížíte.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SnapOnlyWhenOverlapping)
en_US: Only when overlapping
cs: Pouze při překrytí

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PictureInPictureHomeCorner)
en_US: Top-left
cs: Vlevo nahoře

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PictureInPictureHomeCorner)
en_US: Top-right
cs: Vpravo nahoře

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PictureInPictureHomeCorner)
en_US: Bottom-left
cs: Vlevo dole

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PictureInPictureHomeCorner)
en_US: Bottom-right
cs: Vpravo dole

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, marginLabel)
en_US: Margin:
cs: Okraj:
