kwin_clients - en to csb translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
csb: Òkno kònfigùracëji

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
csb: &Wërównianié titla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignLeft)
en: Left
csb: Lewò

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
csb: Wëstrzódk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignRight)
en: Right
csb: Prawò

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Check this option if the window border should be painted in the titlebar color. Otherwise it will be painted in the background color.
csb: Jeżlë ta òptacëjô je zaznaczonô, ògreńczenia òknów bãdą céchòwóné farwą titlowi listwë. W procëmnym razu bãdą miôłe òne farwã spòdlégò.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Colored window border
csb: Farwne ramë òkna

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Check this option if you want the buttons to fade in when the mouse pointer hovers over them and fade out again when it moves away.
csb: Zaznaczenié ti òptacëji sprawi, że knąpë bãdą widniec, czej wskôzëwôcz mëszë nalezë sã nad nima ë cemnąc, czedë przesënié sã dze jindzé.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
csb: Animùjë knąpë
