kwin - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Desktop Effects
da: Skrivebordseffekter

en: Author: %1
    License: %2
da: Ophavsmand: %1
    Licens: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
da: Vis/skjul video

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure...
da: Indstil...

en: This module lets you configure desktop effects.
da: Med dette modul kan du indstille skrivebordseffekter.

en: Hint: To find out or configure how to activate an effect, look at the effect's settings.
da: Tip: For at finde ud af, eller konfigurere, hvordan en effekt aktiveres, så se på effektens indstillinger.

en: Configure Filter
da: Indstil filter

en: Exclude unsupported effects
da: Udelad ikke-understøttede effekter

en: Exclude internal effects
da: Udelad interne effekter

en: Get New Desktop Effects...
da: Hent nye skrivebordseffekter...
