kwin - en to da translation catalogue (8 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
da: Tilgængelighed

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
da: Udseende

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
da: Fokus

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
da: Værktøjer

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
da: Animation for skift af virtuelt skrivebord

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
da: Vindueshåndtering

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
da: Animation for åbning/lukning af vindue

en: KWin development team
da: KWin-udviklingsteamet
