kwin - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Never
da: Aldrig

en: Only Meta, Control, Alt and Shift keys
da: Kun Meta, Kontrol, Alt og Skift-knapperne

en: As above, plus any key typed while the Control, Alt, or Meta keys are pressed
da: Som ovenfor, plus enhver tast, der skrives mens Kontrol, Alt eller Meta-tasterne er trykket ned.

en: Always
da: Altid

en: Additionally include mouse buttons
da: Inkludér desuden museknapper
