kcm_kwindesktop - en to el translation catalogue (16 entries)

[ctx: A numbered name for virtual desktops]
en: Desktop %1 | Desktop %1
el[0]: Επιφάνεια εργασίας %1
el[1]: Επιφάνεια εργασίας %1

en: There was an error connecting to the compositor.
el: Υπήρξε σφάλμα στη σύνδεση με τον συνθέτη.

en: There was an error saving the settings to the compositor.
el: Υπήρξε σφάλμα κατά την αποθήκευση των ρυθμίσεων στο συνθέτη.

en: There was an error requesting information from the compositor.
el: Υπήρξε ένα σφάλμα που ζητούσε πληροφορίες από τον συνθέτη.

[ctx: @text:label Number of rows, label associated to a number input field]
en: Rows:
el: Γραμμές:

[ctx: @action:button]
en: Add Desktop
el: Προσθήκη επιφάνειας εργασίας

[ctx: @info:tooltip]
en: Rename
el: Μετονομασία

[ctx: @info:tooltip]
en: Confirm new name
el: Επιβεβαίωση νέου ονόματος

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Virtual desktops have been changed outside this settings application. Saving now will overwrite the changes.
el: Οι εικονικές επιφάνειες εργασίας έχουν αλλάξει εκτός αυτής της εφαρμογής ρυθμίσεων. Η αποθήκευση τώρα θα αντικαταστήσει τις αλλαγές.

en: Row %1
el: Γραμμή %1

en: Options:
el: Επιλογές:

en: Navigation wraps around
el: Η πλοήγηση περιτυλίγεται γύρω του

en: Show animation when switching:
el: Εμφάνιση εφέ κίνησης κατά την εναλλαγή:

en: Show on-screen display when switching:
el: Εμφάνιση απεικόνιση οθόνης κατά την εναλλαγή:

en: Show desktop layout indicators
el: Εμφάνιση της ένδειξης της διάταξης της επιφάνειας εργασίας
