kcm_kwindesktop - en to eo translation catalogue (17 entries)

[ctx: A numbered name for virtual desktops]
en: Desktop %1 | Desktop %1
eo[0]: Labortablo %1
eo[1]: Labortablo %1

en: There was an error connecting to the compositor.
eo: Okazis eraro konektante al kompostisto.

en: There was an error saving the settings to the compositor.
eo: Okazis eraro konservante la metojn al kompostisto.

en: There was an error requesting information from the compositor.
eo: Estis eraro petante informon de la kompostisto.

[ctx: @info:tooltip]
en: Rename
eo: Alinomi

[ctx: @info:tooltip]
en: Confirm new name
eo: Konfirmi novan nomon

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
eo: Forigi

en: Virtual desktops have been changed outside this settings application. Saving now will overwrite the changes.
eo: Virtualaj labortabloj estis ŝanĝitaj ekster ĉi tiu agord-aplikaĵo. Nuna konservado superskribos la ŝanĝojn.

en: Row %1
eo: Vico %1

[ctx: @action:button]
en: Add
eo: Aldoni

en: 1 Row | %1 Rows
eo[0]: %1 Vico
eo[1]: %1 Vicoj

en: Options:
eo: Opcioj:

en: Navigation wraps around
eo: Navigado ĉirkaŭfaldiĝas

en: Show animation when switching:
eo: Montri animacion dum baskulado:

en: Show on-screen display when switching:
eo: Montri surekranan bildon dum baskulado:

en: Show desktop layout indicators
eo: Montri labortablajn aranĝoindikilojn

en: Virtual Desktops
eo: Virtualaj Labortabloj
