kwin_clients - en to eo translation catalogue (13 entries)

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Tiny
eo: Eta

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Normal
eo: Normala

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Large
eo: Granda

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Huge
eo: Tre granda

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Huge
eo: Tre grandega

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
eo: Agordodialogo

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
eo: Titola ĝis&randigo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignLeft)
en: Left
eo: Maldekstra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
eo: Centrigita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignRight)
en: Right
eo: Dekstra

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Check this option if the window border should be painted in the titlebar color. Otherwise it will be painted in the background color.
eo: Marku ĉi tiun opcion se vi volas ke la fenestra bordo havu la saman koloron kiel la titolobreto. Alie, la fenestra bordo havos la saman koloron kiel la fono.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Check this option if you want the buttons to fade in when the mouse pointer hovers over them and fade out again when it moves away.
eo: Marku ĉi tiun opcion se vi volas maldissolvon de la butonoj dum ŝvebado de la muso, kaj dissolvon kiam la muso formoviĝas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
eo: Animacii butonojn
