kwin_scripts - en to es translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::VideoWallConfigForm)
en: Video Wall
es: Videomosaico

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ApplyTo)
en: Apply to
es: Aplicar a

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Whitelist) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Blacklist)
en: Comma separated list of window classes
es: Lista de clases de ventanas separadas por comas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applyLabel)
en: All
es: Todas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Ignore)
en: Ignore
es: Ignorar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ignoreLabel)
en: None
es: Ninguna
