kwin - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Desktop Effects
et: Töölaua efektid

en: Author: %1
    License: %2
et: Autor: %1
    Litsents: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
et: Video näitamine/peitmine

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure...
et: Seadista ...

en: This module lets you configure desktop effects.
et: See moodul võimaldab seadistada töölauaefekte.

en: Hint: To find out or configure how to activate an effect, look at the effect's settings.
et: Vihje: teadasaamiseks, kuidas efekti esile kutsuda, tasub uurida vastava efekti seadistusi.

en: Configure Filter
et: Filtri seadistamine

en: Exclude unsupported effects
et: Toetamata efektide välistamine

en: Exclude internal effects
et: Sisemiste efektide välistamine

en: Get New Desktop Effects...
et: Hangi uusi töölauaefekte ...
