kcmkwindecoration - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Application menu
et: Rakendusemenüü

en: On all desktops
et: Kõigil töölaudadel

en: Minimize
et: Minimeeri

en: Maximize
et: Maksimeeri

en: Close
et: Sulge

en: Context help
et: Kontekstiabi

en: Shade
et: Varja

en: Window Decorations
et: Aknadekoratsioonid

en: Author
et: Autor

en: Titlebar
et: Tiitliriba

en: Drop button here to remove it
et: Nupu eemaldamiseks lohista see siia

en: Drag buttons between here and the titlebar
et: Lohista nuppe siit tiitliribale ja tagasi

en: This module lets you configure the window decorations.
et: See moodul võimaldab seadistada aknadekoratsioone.

[ctx: tab label]
en: Theme
et: Teema

[ctx: tab label]
en: Titlebar Buttons
et: Tiitliriba nupud

[ctx: button text]
en: Get New Window Decorations...
et: Hangi uusi aknadekoratsioone ...

[ctx: checkbox label]
en: Close windows by double clicking the menu button
et: Akende sulgemine topeltklõpsuga menüünupule

[ctx: checkbox label]
en: Show titlebar button tooltips
et: Tiitliriba nuppudel vihjete näitamine

en: Edit %1 Theme
et: Muuda teemat %1

en: No Borders
et: Piireteta

en: No Side Borders
et: Külgpiireteta

en: Tiny
et: Tilluke

en: Normal
et: Normaalne

en: Large
et: Suur

en: Very Large
et: Väga suur

en: Huge
et: Hiiglaslik

en: Very Huge
et: Superhiiglaslik

en: Oversized
et: Ülemõõduline
