kcmkwinrules - en to et translation catalogue (131 entries)

en: Window Rules
et: Aknareeglid

en: Author
et: Autor

en: <p><h1>Window-specific Settings</h1> Here you can customize window settings specifically only for some windows.</p> <p>Please note that this configuration will not take effect if you do not use KWin as your window manager. If you do use a different window manager, please refer to its documentation for how to customize window behavior.</p>
et: <p><h1>Akende spetsiifilised seadistused</h1> Siin saab muuta asju, mis kehtivad konkreetselt ainult teatud akende puhul.</p> <p>Palun arvesta, et siin määratu ei avalda mingit mõju, kui sa ei kasuta aknahaldurina KWini. Kui kasutad mõnda muud aknahaldurit, uuri selle dokumentatsioonist, kuidas akende käitumist muuta.</p>

en: Application settings for %1
et: %1 rakenduse seadistused

en: Window settings for %1
et: %1 akna seadistused

en: KWin id of the window for special window settings.
et: Akna KWini ID akende spetsiaalsetele seadistustele.

en: Whether the settings should affect all windows of the application.
et: Kas seadistused peavad mõjutama rakenduse kõiki aknaid.

en: This helper utility is not supposed to be called directly.
et: See abiutiliit ei ole mõeldud otseseks väljakutsumiseks.

[ctx: Window caption for the application wide rules dialog]
en: Edit Application-Specific Settings
et: Rakenduse spetsiifiliste seadistuste muutmine

en: Edit Window-Specific Settings
et: Akende spetsiifiliste seadistuste muutmine

en: Unimportant
et: Ebaoluline

en: Exact Match
et: Täpne sobivus

en: Substring Match
et: Alamstringi sobivus

en: Regular Expression
et: Regulaaravaldis

en: Apply Initially
et: Rakendatakse algselt

en: The window property will be only set to the given value after the window is created.
    No further changes will be affected.
et: Akna omadus määratakse määratud väärtusele alles pärast akna loomist.
    Edasisi muutusi see ei mõjuta.

en: Apply Now
et: Rakendatakse kohe

en: The window property will be set to the given value immediately and will not be affected later
    (this action will be deleted afterwards).
et: Akna omadusele määratakse määratud väärtus kohe ja seda ei mõjutata hiljem
    (toiming hiljem kustutatakse)

en: Remember
et: Jäetakse meelde

en: The value of the window property will be remembered and, every time the window is created, the last remembered value will be applied.
et: Akna omaduse väärtus jäetakse meelde ja iga kord, kui aken luuakse, rakendatakse viimast meelde jäetud väärtust.

en: Do Not Affect
et: Ei mõjuta

en: The window property will not be affected and therefore the default handling for it will be used.
    Specifying this will block more generic window settings from taking effect.
et: Akna omadust ei mõjutata ja seepärast kasutatakse selle korral vaikimisi käitlemist.
    Selle määramise korral tõkestatakse üldisemate aknaseadistuste rakendamine.

en: Force
et: Sunnitakse peale

en: The window property will be always forced to the given value.
et: Akna omadus sunnitakse alati määratud väärtust kasutama.

en: Force Temporarily
et: Sunnitakse ajutiselt peale

en: The window property will be forced to the given value until it is hidden
    (this action will be deleted after the window is hidden).
et: Akna omadus sunnitakse määratud väärtust kasutama, kuni aken peidetakse
    (toiming kustutatakse, kui aken on peidetud)

en: Select File
et: Faili valimine

en: KWin Rules (*.kwinrule)
et: KWini reegel (*.kwinrule)

en: No rules for specific windows are currently set
et: Konkreetsetele akendele ei ole praegu reegleid määratud

en: Select the rules to export
et: Vali eksporditavad reeglid

en: Unselect All
et: Tühista kõigi valimine

en: Select All
et: Vali kõik

en: Save Rules
et: Reeglite salvestamine

en: Add New...
et: Lisa uus ...

en: Import...
et: Impordi ...

en: Cancel Export
et: Katkesta eksport

en: Export...
et: Ekspordi ...

en: Edit
et: Muuda

en: Delete
et: &Kustuta

en: Import Rules
et: Reeglite import

en: Export Rules
et: Reegli eksport

en: None selected
et: Midagi pole valitud

en: All selected
et: Kõik on valitud

en: %1 selected | %1 selected
et[0]: %1 on valitud
et[1]: %1 on valitud

en: Close
et: Sulge

en: Add Property...
et: Lisa omadus ...

en: Detect Window Properties
et: Akna omaduste tuvastamine

en: Instantly
et: Kohe

en: After %1 second | After %1 seconds
et[0]: %1 sekundi järel
et[1]: %1 sekundi järel

en: Add property to the rule
et: Lisa reeglile omadus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Settings for %1
et: %1 seadistused

en: New window settings
et: Uue akna seadistused

en: You have specified the window class as unimportant.
    This means the settings will possibly apply to windows from all applications. If you really want to create a generic setting, it is recommended you at least limit the window types to avoid special window types.
et: Oled määranud akna klassi ebaoluliseks.
    See tähendab, et seadistused rakenduvad ilmselt kõigi rakenduste akendele. Kui soovid tõesti luua mingi üldisema seadistuse, oleks soovitav piirata vähemalt akna tüüpi, et vältida spetsiaalseid akna tüüpe.

en: Description
et: Kirjeldus

en: Window matching
et: Akende sobivus

en: Window class (application)
et: Akna klass (rakendus)

en: Match whole window class
et: Kogu akna klassi sobivus

en: Whole window class
et: Kogu akna klass

en: Window types
et: Akna tüübid

en: Window role
et: Akna roll

en: Window title
et: Akna tiitel

en: Machine (hostname)
et: Masin (masinanimi)

en: Position
et: Asukoht

en: Size & Position
et: Suurus ja asukoht

en: Size
et: Suurus

en: Maximized horizontally
et: Maksimeeritud horisontaalselt

en: Maximized vertically
et: Maksimeeritud vertikaalselt

en: Virtual Desktop
et: Virtuaalne töölaud

en: Screen
et: Ekraan

en: Fullscreen
et: Täisekraan

en: Minimized
et: Minimeeritud

en: Shaded
et: Kokku keritud

en: Initial placement
et: Algasetus

en: Ignore requested geometry
et: Nõutava geomeetria eiramine

en: Windows can ask to appear in a certain position.
    By default this overrides the placement strategy
    what might be nasty if the client abuses the feature
    to unconditionally popup in the middle of your screen.
et: Aknaid võib panna ilmuma kindlasse asukohta.
    Vaikimisi tühistab see asetamisstrateegia,
    mis võib olla inetu, kui klient kuritarvitab seda
    ja laseb aknal tingimusteta ilmuda keset ekraani.

en: Minimum Size
et: Minimaalne suurus

en: Maximum Size
et: Maksimaalne suurus

en: Obey geometry restrictions
et: Geomeetriapiirangute arvestamine

en: Eg. terminals or video players can ask to keep a certain aspect ratio
    or only grow by values larger than one
    (eg. by the dimensions of one character).
    This may be pointless and the restriction prevents arbitrary dimensions
    like your complete screen area.
et: Näiteks terminalid või videomängijad võib panna säilitama kindlat
    proportsiooni või kasvama ainult ühest suurema väärtuste võrra
    (näiteks ühe märgi mõõtmete võrra).
    See võib olla mõttetu ning piirang takistada suvalisi mõõtmeid.
    näiteks kogu sinu ekraani ala.

en: Arrangement & Access
et: Paigutus ja ligipääs

en: Skip taskbar
et: Puudub tegumiribalt

en: Window shall (not) appear in the taskbar.
et: Aken tohib/ei tohi olla näha tegumiribal.

en: Skip pager
et: Puudub töölaua vahetajalt

en: Window shall (not) appear in the manager for virtual desktops
et: Aken tohib/ei tohi olla näha virtuaalsete töölaudade halduris

en: Skip switcher
et: Puudub lülitajalt

en: Window shall (not) appear in the Alt+Tab list
et: Aken tohib/ei tohi olla näha Alt+Tab nimekirjas

en: Shortcut
et: Kiirklahv

en: No titlebar and frame
et: Tiitliriba ja raamita

en: Appearance & Fixes
et: Välimus ja parandused

en: Titlebar color scheme
et: Tiitliriba värviskeem

en: Active opacity
et: Aktiivse läbipaistmatus

en: Inactive opacity
et: Mitteaktiivse läbipaistmatus

en: Focus stealing prevention
et: Fookuse röövimise vältimine

en: KWin tries to prevent windows from taking the focus
    ("activate") while you're working in another window,
    but this may sometimes fail or superact.
    "None" will unconditionally allow this window to get the focus while
    "Extreme" will completely prevent it from taking the focus.
et: KWin üritab takistada akendel saamast fookust
    (muutumast aktiivseks), kui töötad mõnes muus aknas,
    aga see võib mõnikord nurjuda või siis liigagi hästi õnnestuda.
    "Puudub" võimaldab aknal tingimusteta saada fookuse,
    "Äärmuslik" aga välistab täielikult fookuse saamise.

en: Focus protection
et: Fookuse kaitse

en: This controls the focus protection of the currently active window.
    None will always give the focus away,
    Extreme will keep it.
    Otherwise it's interleaved with the stealing prevention
    assigned to the window that wants the focus.
et: See määrab kindlaks aktiivse akna fookuse kaitse.
    Puudub tähendab, et fookus loovutatakse alati.
    Äärmusliku korral säilitatakse fookus alati.
    Muudel juhtudel sõltub see röövimise vältimise määrangust.
    mis on omistatud aknale, mis fookust soovib.

en: Accept focus
et: Fookusega nõustumine

en: Windows may prevent to get the focus (activate) when being clicked.
    On the other hand you might wish to prevent a window
    from getting focused on a mouse click.
et: Aknaid võib lasta mitte fookusse tulla (aktiivseks muutuda), kui
    neile klõpsatakse. Samas võib ka tahta, et aken ei saaks
    hiireklõpsu peale fookust.

en: Ignore global shortcuts
et: Globaalsete kiirklahvide eiramine

en: When used, a window will receive
    all keyboard inputs while it is active, including Alt+Tab etc.
    This is especially interesting for emulators or virtual machines.
    
    Be warned:
    you won't be able to Alt+Tab out of the window
    nor use any other global shortcut (such as Alt+F2 to show KRunner)
    while it's active!
et: Märkimise korral saab aken, kui ta
    on aktiivne, kõik klaviatuurisisendid, sealhulgas Alt+Tab jne.
    See on eriti huvitav emulaatorite või virtuaalmasinate korral.
    
    Ettevaatust:
    sul pole võimalik kasutada Alt+Tab väljaspool akent
    ega teisi globaalseid kiirklahve (nt. Alt+F2 KRunneri käivitamiseks),
    kui see valik on aktiivne!

en: Closeable
et: Suletav

en: Set window type
et: Aknatüübiks määratakse

en: Desktop file name
et: Töölauafaili nimi

en: Block compositing
et: Komposiidi blokeerimine

en: Normal Window
et: Tavaline aken

en: Dialog Window
et: Dialoogiaken

en: Utility Window
et: Utiliidi aken

en: Dock (panel)
et: Dokk (paneel)

en: Toolbar
et: Tööriistariba

en: Torn-Off Menu
et: Eraldatud menüü

en: Splash Screen
et: Käivitusekraan

en: Desktop
et: Töölaud

note: i18n("Unmanaged Window")},  deprecated
en: Standalone Menubar
et: Eraldi menüüriba

en: All Desktops
et: Kõik töölauad

en: All Activities
et: Kõik tegevused

en: Default
et: Vaikimisi

en: No Placement
et: Paigutus puudub

en: Minimal Overlapping
et: Minimaalne kattuvus

en: Maximized
et: Maksimeeritud

en: Centered
et: Keskjoondatud

en: Random
et: Juhuslik

en: In Top-Left Corner
et: Üleval vasakus nurgas

en: Under Mouse
et: Hiire all

en: On Main Window
et: Peaaknas

en: None
et: Puudub

en: Low
et: Madal

en: Normal
et: Normaalne

en: High
et: Kõrge

en: Extreme
et: Äärmuslik
