kwin - en to et translation catalogue (8 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
et: Hõlbustus

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
et: Välimus

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
et: Fookus

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
et: Tööriistad

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
et: Virtuaalsete töölaudade lülitamise animeerimine

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
et: Aknahaldus

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
et: Akende avamise ja sulgemise animeerimine

en: KWin development team
et: KWini arendusmeeskond
