kcmkwincompositing - en to et translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, windowThumbnailWarning)
en: Keeping the window thumbnail always interferes with the minimized state of windows. This can result in windows not suspending their work when minimized.
et: Akna pisipildi alati säilitamine läheb vastuollu akende minimeeritud olekuga. See võib tähendada, et aken ei peata tööd, kui see minimeeritakse.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_WindowsBlockCompositing)
en: Applications can set a hint to block compositing when the window is open.
     This brings performance improvements for e.g. games.
     The setting can be overruled by window-specific rules.
et: Rakendused võivad anda teada, et komposiit tuleb akna avamisel blokeerida.
    See parandab teatavatel juhtudel, näiteks mängudes, tublisti jõudlust.
    Seda määratlust võib tühistada aknaspetsiifilise määratlusega.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_WindowsBlockCompositing)
en: Allow applications to block compositing
et: Rakendused võivad komposiiti blokeerida

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, animationSpeedLabel)
en: Animation speed:
et: Animatsiooni kiirus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Very slow
et: Väga aeglane

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Instant
et: Otsekohene

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_HiddenPreviews)
en: Keep window thumbnails:
et: Akende pisipiltide säilitamine:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HiddenPreviews)
en: Never
et: Mitte kunagi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HiddenPreviews)
en: Only for Shown Windows
et: Ainult kuvatavate akende puhul

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HiddenPreviews)
en: Always
et: Alati

en: Re-enable OpenGL detection
et: Lülita OpenGL-i tuvastamine taas sisse
