kcmkwinscreenedges - en to et translation catalogue (32 entries)

en: No Action
et: Toiming puudub

en: Peek at Desktop
et: Töölaua näitamine

en: Lock Screen
et: Ekraani lukustamine

en: Show KRunner
et: KRunneri näitamine

en: Activity Manager
et: Tegevuste haldur

en: Application Launcher
et: Rakenduste käivitaja

en: Present Windows
et: Olemasolevad aknad

en: %1 - All Desktops
et: %1 - kõigil töölaudadel

en: %1 - Current Desktop
et: %1 - aktiivsel töölaual

en: %1 - Current Application
et: %1 - aktiivses rakenduses

en: Toggle window switching
et: Aknavahetuse lülitamine

en: Toggle alternative window switching
et: Alternatiivse aknavahetuse lülitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, infoLabel)
en: You can trigger an action by pushing the mouse cursor against the corresponding screen edge or corner.
et: Toimingu esilekutsumiseks suru hiirekursor vastu ekraani vastavat serva või nurka.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quickMaximizeLabel)
en: &Maximize:
et: &Maksimeerimine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ElectricBorderMaximize)
en: Windows dragged to top edge
et: Ülaserva lohistatud aknad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quickTileLabel)
en: &Tile:
et: &Paanimine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ElectricBorderTiling)
en: Windows dragged to left or right edge
et: Paremasse või vasakusse serva lohistatud aknad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Behavior:
et: Käitumine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, remainActiveOnFullscreen)
en: Remain active when windows are fullscreen
et: Aktiivne ka täisekraanirežiimis akende puhul

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, electricBorderCornerRatioLabel)
en: Trigger &quarter tiling in:
et: &Veerandikpaanimise lülitusala:

note: i18n: ectx: property (prefix), widget (QSpinBox, electricBorderCornerRatioSpin)
en: Outer
et: Äärmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: of the screen
et: ekraanist

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, desktopSwitchLabel)
en: Change desktop when the mouse cursor is pushed against the edge of the screen
et: Töölaua vahetamine hiirekursori surumisel vastu ekraaniserva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, desktopSwitchLabel)
en: &Switch desktop on edge:
et: &Töölaua vahetamine serval:

[ctx: Switch desktop on edge]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Disabled
et: Keelatud

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Only When Moving Windows
et: Ainult akende liigutamisel

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Always Enabled
et: Alati lubatud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, activationDelayLabel)
en: Amount of time required for the mouse cursor to be pushed against the edge of the screen before the action is triggered
et: Aeg, mille jooksul tuleb hiirekursorit suruda ekraaniserva vastu, enne kui see kutsub esile toimingu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, activationDelayLabel)
en: Activation &delay:
et: Aktiveerimise &viivitus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, triggerCooldownLabel)
en: Amount of time required after triggering an action until the next trigger can occur
et: Aeg pärast toimingu esilekutsumist, enne kui saab esile kutsuda uut toimingut

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, triggerCooldownLabel)
en: &Reactivation delay:
et: Taasaktiveerimise &viivitus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: You can trigger an action by swiping from the screen edge towards the center of the screen.
et: Toimingu esilekutsumiseks viipa hiirekursoriga ekraani servast ekraani keskele.
