kcmkwm - en to et translation catalogue (134 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_1)
en: Inactive Inner Window Actions
et: Mitteaktiivse sisemise akna toimingud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: &Left click:
et: &Vasakklõps:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow1)
en: In this row you can customize left click behavior when clicking into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
et: Selles reas saab kohandada käitumist hiire vasaku nupu klõpsu puhul, kui klõpsatakse mitteaktiivse akna sees ('sees' tähendab: mitte tiitliribal ega raamil).

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow3)
en: Activate, raise and pass click
et: Aktiveerib, tõstab ja arvestab klõpsu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow3)
en: Activate and pass click
et: Aktiveerib ja arvestab klõpsu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow3) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveT
en: Activate
et: Aktiveerib

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow3) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveT
en: Activate and raise
et: Aktiveerib ja tõstab

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: &Middle click:
et: &Keskklõps:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow2)
en: In this row you can customize middle click behavior when clicking into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
et: Selles reas saab kohandada käitumist hiire keskmise nupu klõpsu puhul, kui klõpsatakse mitteaktiivse akna sees ('sees' tähendab: mitte tiitliribal ega raamil).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: &Right click:
et: &Paremklõps:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow3)
en: In this row you can customize right click behavior when clicking into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
et: Selles reas saab kohandada käitumist hiire parema nupu klõpsu puhul, kui klõpsatakse mitteaktiivse akna sees ('sees' tähendab: mitte tiitliribal ega raamil).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mouse &wheel:
et: &Hiireratas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandWindowWheel)
en: In this row you can customize behavior when scrolling into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
et: Selles reas saab kohandada käitumist hiirega kerimisel mitteaktiivse akna sees ('sees' tähendab: mitte tiitliribal ega raamil).

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindowWheel)
en: Scroll
et: Kerib

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindowWheel)
en: Activate and scroll
et: Aktiveerib ja kerib

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindowWheel)
en: Activate, raise and scroll
et: Aktiveerib, tõstab ja kerib

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Inner Window, Titlebar and Frame Actions
et: Sisemise akna, tiitliriba ja raami toimingud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Mo&difier key:
et: Muutekla&hv:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAllKey)
en: Here you select whether holding the Meta key or Alt key will allow you to perform the following actions.
et: Siin saab valida, kas tegevusi lubavaks klahviks on Meta või ALT.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: L&eft click:
et: V&asakklõps:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1)
en: In this row you can customize left click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
et: Selles reas saab kohandada käitumist hiire vasaku nupu klõpsu puhul, kui klõpsatakse tiitliribal või raamil.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en: Move
et: Liigutab

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en: Activate, raise and move
et: Aktiveerib, tõstab ja liigutab

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i
en: Toggle raise and lower
et: Lülitab tõstmise ja langetamise vahel

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en: Resize
et: Muudab suurust

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i
en: Raise
et: Tõstab

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, wi
en: Lower
et: Langetab

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, wi
en: Minimize
et: Minimeerib

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en: Decrease opacity
et: Suurendab läbipaistvust

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en: Increase opacity
et: Vähendab läbipaistvust

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, wi
en: Do nothing
et: Ei tee midagi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Middle &click:
et: Ke&skklõps:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2)
en: In this row you can customize middle click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
et: Selles reas saab kohandada käitumist hiire keskmise nupu klõpsu puhul, kui klõpsatakse tiitliribal või raamil.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Right clic&k:
et: Pa&remklõps:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en: In this row you can customize right click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
et: Selles reas saab kohandada käitumist hiire parema nupu klõpsu puhul, kui klõpsatakse tiitliribal või raamil.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Mo&use wheel:
et: &Hiireratas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAllWheel)
en: Here you can customize KDE's behavior when scrolling with the mouse wheel in a window while pressing the modifier key.
et: Siin saab kohandada KDE käitumist, kui keritakse hiirerattaga kusagil aknas, hoides samal ajal all muuteklahvi.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAllWheel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandTitlebarWheel)
en: Raise/lower
et: Tõstab/langetab

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAllWheel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandTitlebarWheel)
en: Shade/unshade
et: Varjab/taastab

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAllWheel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandTitlebarWheel)
en: Maximize/restore
et: Maksimeerib/taastab

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAllWheel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandTitlebarWheel)
en: Keep above/below
et: Hoiab teiste peal/all

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAllWheel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandTitlebarWheel)
en: Move to previous/next desktop
et: Liigutab eelmisele/järgmisele töölauale

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAllWheel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandTitlebarWheel)
en: Change opacity
et: Muudab läbipaistvust

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shadeHoverLabel)
en: Window &unshading:
et: Varjatud akende taastamine:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShadeHover)
en: <html><head/><body><p>If this option is enabled, a shaded window will unshade automatically when the mouse pointer has been over the titlebar for some time.</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>Kui see on sisse lülitatud, tuuakse aken automaatselt varjatud olekust välja, kui hiirekursor on selle tiitliribal mõnda aega olnud.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShadeHover)
en: On titlebar hover after:
et: Tiitliriba kohal viibimise aeg:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_ShadeHoverInterval)
en: Sets the time in milliseconds before the window unshades when the mouse pointer goes over the shaded window.
et: Viivituse seadmine millisekundites hiirekursori liikumisest varjatud aknale kuni akna varjatud oleku tühistamiseni.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_DelayFocusInterval) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AutoRaiseInterval) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_ShadeHoverInterval)
en:  ms
et:  msek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, windowPlacementLabel)
en: Window &placement:
et: Uute akende asukoht:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en: Minimal Overlapping
et: Minimaalselt kattuv

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en: Maximized
et: Maksimeeritud

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en: Random
et: Juhuslik

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en: Centered
et: Keskjoondatud

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en: In Top-Left Corner
et: Üleval vasakus nurgas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en: Under mouse
et: Hiire all

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AllowKDEAppsToRememberWindowPositions)
en: When turned on, apps which are able to remember the positions of their windows are allowed to do so. This will override the window placement mode defined above.
et: Kui see on sisse lülitatud, lubatakse vastava toega rakendustel mäletada oma akende asukohti. See alistab ülalmääratud uute akende paigutamise režiimi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowKDEAppsToRememberWindowPositions)
en: Allow apps to remember the positions of their own windows, if they support it
et: Ühilduvatel rakendustel lubatakse mäletada oma akende asukohti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, specialWindowsLabel)
en: &Special windows:
et: &Spetsiaalaknad:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_HideUtilityWindowsForInactive)
en: When turned on, utility windows (tool windows, torn-off menus,...) of inactive applications will be hidden and will be shown only when the application becomes active. Note that applications have to mark the windows with the proper window type for this feature to work.
et: Sisselülitamise korral peidetakse mitteaktiivse rakenduse lisaaknad (tööriistaaknad, eraldatud menüüd jms.) ning neid näidatakse uuesti alles siis, kui rakendus taas aktiivseks muutub. Arvesta, et selleks peavad ka rakendused oma lisaaknaid korrektse tüübiga märgistama, muidu see võimalus ei toimi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideUtilityWindowsForInactive)
en: Hide utility windows for inactive applications
et: Mitteaktiivsete rakenduste lisaaknad peidetakse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, windowFocusPolicyLabel)
en: Window &activation policy:
et: &Akna aktiveerimise reegel:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, windowFocusPolicy)
en: With this option you can specify how and when windows will be focused.
et: Selle valikuga saab määrata, kuidas ja millal aknad fookuse saavad.

[ctx: sassa asas]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, windowFocusPolicy)
en: Click to focus
et: Fokuseerimiseks on vaja klõpsamist

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, windowFocusPolicy)
en: Click to focus (mouse precedence)
et: Fokuseerimiseks on vaja klõpsamist (eelistus hiirel)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, windowFocusPolicy)
en: Focus follows mouse
et: Fookus järgib hiirt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, windowFocusPolicy)
en: Focus follows mouse (mouse precedence)
et: Fookus järgib hiirt (eelistus hiirel)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, windowFocusPolicy)
en: Focus under mouse
et: Fookus hiire all

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, windowFocusPolicy)
en: Focus strictly under mouse
et: Fookus kindlalt hiire all

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, delayFocusOnLabel)
en: &Delay focus by:
et: &Fookuse viivitus:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_DelayFocusInterval)
en: This is the delay after which the window the mouse pointer is over will automatically receive focus.
et: See on aeg, kui kaua peab hiirekursor akna peal olema, et aken automaatselt fookuse saaks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, focusStealingLabel)
en: Focus &stealing prevention:
et: Fook&use röövimise vältimine:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FocusStealingPreventionLevel)
en: <html><head/><body><p>This option specifies how much KWin will try to prevent unwanted focus stealing caused by unexpected activation of new windows. (Note: This feature does not work with the <span style=" font-style:italic;">Focus under mouse</span> or <span style=" font-style:italic;">Focus strictly under mouse</span> focus policies.) </p><ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">None:</span> Prevention is turned off and new windows always become activated.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Low:</span> Prevention is enabled; when some window does not have support for the underlying mechanism and KWin cannot reliably decide whether to activate the window or not, it will be activated. This setting may have both worse and better results than the medium level, depending on the applications.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Medium:</span> Prevention is enabled.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">High:</span> New windows get activated only if no window is currently active or if they belong to the currently active application. This setting is probably not really usable when not using mouse focus policy.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Extreme:</span> All windows must be explicitly activated by the user.</li></ul><p>Windows that are prevented from stealing focus are marked as demanding attention, which by default means their taskbar entry will be highlighted. This can be changed in the Notifications control module.</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>See võimalus määrab, kui aktiivselt püüab KWin vältida soovimatut fookuse röövimist, mida põhjustab uute akende ootamatu aktiveerumine. (Märkus: see võimalus ei toimi, kui valitud on <span style=" font-style:italic;">fookus hiire all</span> või <span style=" font-style:italic;">fookus rangelt hiire all</span>.)</p><ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Puudub:</span> tavapärane muistne käitumine - vältimine on välja lülitatud ja uued aknad saavad alati fookuse.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Madal:</span> vältimine on sisse lülitatud ja kui mingil aknal puudub taustamehhanismi tugi ning KWin ei suuda täie kindlusega otsustada, kas anda aknale fookus või mitte, siis see aktiveeritakse. Sellel võimalusel on nii head kui ka halvad küljed võrreldes keskmise tasemega sõltuvalt konkreetsest rakendusest.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Keskmine:</span> vältimine on sisse lülitatud.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Kõrge:</span> uued aknad saavad fookuse ainult siis, kui ükski aken ei ole parajasti aktiivne või kui nad kuuluvad parajasti aktiivsele rakendusele. See ei ole usutavasti kuigi mõttekas, kui ei kasutata hiirega (s.o. klõpsuga) akendele fookuse andmist.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Äärmuslik:</span> kõik aknad saavad fookuse ainult siis, kui kasutaja seda konkreetselt määrab.</li></ul><p>Aknad, mille fookuse röövimist takistatakse, märgitakse tähelepanu nõudvaks, mis vaikimisi tähendab seda, et nende kirje tegumiribal on esile tõstetud. Seda saab muuta juhtimiskeskuse märguannete moodulis.</p></body></html>

note: i18n: Focus Stealing Prevention Level i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_BorderSnapZone) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_WindowSnapZone) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_CenterSnapZone) i18n: ectx: property (
en: None
et: Puudub

note: i18n: Focus Stealing Prevention Level i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_FocusStealingPreventionLevel)
en: Low
et: Madal

note: i18n: Focus Stealing Prevention Level i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_FocusStealingPreventionLevel)
en: Medium
et: Keskmine

note: i18n: Focus Stealing Prevention Level i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_FocusStealingPreventionLevel)
en: High
et: Kõrge

note: i18n: Focus Stealing Prevention Level i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_FocusStealingPreventionLevel)
en: Extreme
et: Äärmuslik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, raisingWindowsLabel)
en: Raising windows:
et: Akende esiletõstmine:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ClickRaise)
en: When this option is enabled, the active window will be brought to the front when you click somewhere into the window contents. To change it for inactive windows, you need to change the settings in the Actions tab.
et: Kui see valik on sisse lülitatud, tuuakse aktiivne aken esiplaanile, kui klõpsad kusagil akna sees. Kui soovid seda ka mitteaktiivse akna jaoks, tuleb muuta seadistusi tegevuste kaardil.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ClickRaise)
en: &Click raises active window
et: K&lõps tõstab akna aktiivseks

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoRaise)
en: When this option is enabled, a window in the background will automatically come to the front when the mouse pointer has been over it for some time.
et: Kui see on sisse lülitatud, tõstetakse tagaplaanil olev aken automaatselt teiste peale, kui hiirekursor on sellel mõnda aega olnud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoRaise)
en: &Raise on hover, delayed by:
et: &Hiirekursor tõstab akna aktiivseks viivitusega:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_AutoRaiseInterval)
en: This is the delay after which the window that the mouse pointer is over will automatically come to the front.
et: See on aeg, kui kaua peab hiirekursor akna peal olema, et aken automaatselt teiste peale tõstetaks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, multiscreenBehaviorLabel)
en: Multiscreen behavior:
et: Käitumine mitme ekraani korral:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ActiveMouseScreen)
en: Active screen follows &mouse
et: Aktiivne ekraan &järgib hiirt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SeparateScreenFocus)
en: &Separate screen focus
et: &Eraldi ekraani fookus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, windowFocusPolicyDescriptionLabel)
en: Window activation policy description
et: Akna aktiveerimise reegli kirjeldus

en: &Focus
et: &Fookus

en: Titlebar A&ctions
et: &Tiitliriba toimingud

en: W&indow Actions
et: Ak&na toimingud

en: Mo&vement
et: Lii&gutamine

en: Adva&nced
et: &Muud

en: Window Behavior Configuration Module
et: Akende käitumise juhtimismoodul

en: (c) 1997 - 2002 KWin and KControl Authors
et: (c) 1997 - 2002: KWin ja KControl autorid

en: <p><h1>Window Behavior</h1> Here you can customize the way windows behave when being moved, resized or clicked on. You can also specify a focus policy as well as a placement policy for new windows.</p> <p>Please note that this configuration will not take effect if you do not use KWin as your window manager. If you do use a different window manager, please refer to its documentation for how to customize window behavior.</p>
et: <p><h1>Akende käitumine</h1> Siin saad seadistada akende käitumist juhul, kui neid liigutatakse, suurust muudetakse või neil klõpsatakse. Samuti saad siin seadistada fookuse andmist ja uute akende paigutamise reegleid.</p> <p>Arvesta, et kõik see toimib ainult siis, kui kasutad KWin'i aknahaldurit. Kui kasutad mõnda muud, siis loe konkreetse aknahalduri dokumentatsiooni.</p>

en: &Titlebar Actions
et: &Tiitliriba toimingud

en: Window Actio&ns
et: Ak&na toimingud

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_1)
en: Titlebar Actions
et: Tiitliriba toimingud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: &Double-click:
et: &Topeltklõps:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand)
en: Behavior on <em>double</em> click into the titlebar.
et: Käitumine <em>topeltklõpsu</em> puhul tiitliribal.

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonLeftClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonMi
en: Maximize
et: Maksimeerib

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonLeftClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonMi
en: Vertically maximize
et: Maksimeerib püstsuunas

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonLeftClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonMi
en: Horizontally maximize
et: Maksimeerib rõhtsuunas

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar1
en: Shade
et: Varjab

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar1
en: Close
et: Sulgeb

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand)
en: Show on all desktops
et: Näitab kõigil töölaudadel

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandTitlebarWheel)
en: Behavior on <em>mouse wheel</em> scroll over the titlebar.
et: Käitumine <em>hiireratta</em> kerimise puhul tiitliribal.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Titlebar and Frame Actions
et: Tiitliriba ja raami toimingud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Active
et: Aktiivne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Inactive
et: Mitteaktiivne

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar3)
en: Behavior on <em>left</em> click into the titlebar or frame of an <em>active</em> window.
et: Käitumine <em>vasaku</em> hiirenupu klõpsu puhul <em>aktiivse</em> akna tiitliribal või raamil.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QCombo
en: Show actions menu
et: Näitab toimingute menüüd

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar3)
en: Behavior on <em>left</em> click into the titlebar or frame of an <em>inactive</em> window.
et: Käitumine <em>vasaku</em> hiirenupu klõpsu puhul <em>mitteaktiivse</em> akna tiitliribal või raamil.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar3)
en: Activate and lower
et: Aktiveerib ja langetab

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Maximize Button Actions
et: Maksimeerimisnupu toimingud

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonLeftClickCommand)
en: Behavior on <em>left</em> click onto the maximize button.
et: Käitumine <em>vasaku</em> nupu klõpsu puhul maksimeerimisnupule.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonMiddleClickCommand)
en: Behavior on <em>middle</em> click onto the maximize button.
et: Käitumine <em>keskmise</em> nupu klõpsu puhul maksimeerimisnupule.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Middle c&lick:
et: Ke&skklõps:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonRightClickCommand)
en: Behavior on <em>right</em> click onto the maximize button.
et: Käitumine <em>parema</em> nupu klõpsu puhul maksimeerimisnupule.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, borderSnapLabel)
en: Screen &edge snap zone:
et: Ek&raani serva haaramistsoon:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_BorderSnapZone)
en: Here you can set the snap zone for screen edges, i.e. the 'strength' of the magnetic field which will make windows snap to the border when moved near it.
et: Siin saad seada ekraani servade haaramistsooni, so. "magnetvälja tugevust", mis paneb aknad vastu töölaua piirdeid tõmbuma, kui aken nende lähedale liigutada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, windowSnapLabel)
en: &Window snap zone:
et: &Akna haaramistsoon:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_WindowSnapZone)
en: Here you can set the snap zone for windows, i.e. the 'strength' of the magnetic field which will make windows snap to each other when they are moved near another window.
et: Siin saad seada akna piirete haaramistsooni, so. "magnetvälja tugevust", mis paneb aknad üksteise vastu tõmbuma, kui neid teineteise lähedale liigutada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, centerSnaplabel)
en: &Center snap zone:
et: &Keskkoha haaramistsoon:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_CenterSnapZone)
en: Here you can set the snap zone for the screen center, i.e. the 'strength' of the magnetic field which will make windows snap to the center of the screen when moved near it.
et: Siin saad seada ekraani tsentri haaramistsooni, so. "magnetvälja tugevust", mis paneb aknad ekraani keskkohta tõmbuma, kui aken nende lähedale liigutada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, OverlapSnapLabel)
en: &Snap windows:
et: Akende &haaramine:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_SnapOnlyWhenOverlapping)
en: Here you can set that windows will be only snapped if you try to overlap them, i.e. they will not be snapped if the windows comes only near another window or border.
et: Kui selle valiku sisse lülitad, tõmmatakse aknad üksteise vastu ainult siis, kui nad üksteist katavad, so. nende tõmbumine ei rakendu, kui nad liigutada ainult üksteise lähedale.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SnapOnlyWhenOverlapping)
en: Only when overlapping
et: Ainult kattuvuse korral

en: <em>Click to focus:</em> A window becomes active when you click into it. This behavior is common on other operating systems and likely what you want.
et: <em>Fookus klõpsuga:</em> aken muutub aktiivseks, kui sellele klõpsata. See on teisteski operatsioonisüsteemides levinud käitumine ja arvatavasti just see, mida vajad.

en: <em>Click to focus (mouse precedence):</em> Mostly the same as <em>Click to focus</em>. If an active window has to be chosen by the system (eg. because the currently active one was closed) the window under the mouse is the preferred candidate. Unusual, but possible variant of <em>Click to focus</em>.
et: <em>Fookus klõpsuga (eelistus hiirel):</em> See on peaaegu sama, mis <em>fookus klõpsuga</em>. Kui aktiivse akna peab valima süsteem (nt kui parajasti aktiivne aken suleti), siis eelistatakse akent, mis asub hiire all. See on ebatavaline, aga siiski võimalik <em>fookus klõpsuga</em> variant.

en: <em>Focus follows mouse:</em> Moving the mouse onto a window will activate it. Eg. windows randomly appearing under the mouse will not gain the focus. <em>Focus stealing prevention</em> takes place as usual. Think as <em>Click to focus</em> just without having to actually click.
et: <em>Fookus järgib hiirt:</em> Aken aktiveeritakse hiire liikumisel akna peale. Nt juhuslikult hiire alla ilmuvad aknad fookust ei saa. Toimib tavapärane <em>fookuse röövimise vältimine</em>. Seda võib pidada <em>fookus klõpsuga</em> variandiks, kus klõpsama ei peagi.

en: This is mostly the same as <em>Focus follows mouse</em>. If an active window has to be chosen by the system (eg. because the currently active one was closed) the window under the mouse is the preferred candidate. Choose this, if you want a hover controlled focus.
et: See on peaaegu sama, mis <em>fookus järgib hiirt</em>. Kui aktiivse akna peab valima süsteem (nt kui parajasti aktiivne aken suleti), siis eelistatakse akent, mille kohal asub hiir. Selle valimisel saab fookust määrata hiirega.

en: <em>Focus under mouse:</em> The focus always remains on the window under the mouse.<br/><strong>Warning:</strong> <em>Focus stealing prevention</em> and the <em>tabbox ('Alt+Tab')</em> contradict the activation policy and will not work. You very likely want to use <em>Focus follows mouse (mouse precedence)</em> instead!
et: <em>Fookus hiire all:</em> Fookus on alati aknal, mis asub hiire all.<br/><strong>Hoiatus:</strong> <em>Fookuse röövimise vältimine</em> ja <em>aknavahetaja ("Alt+Tab")</em> on sellega vastuolus ning ei tööta. Pigem on usutav, et soovid kasutada hoopis valikut <em>fookus järgib hiirt (eelistus hiirel)</em>!

en: <em>Focus strictly under mouse:</em> The focus is always on the window under the mouse (in doubt nowhere) very much like the focus behavior in an unmanaged legacy X11 environment.<br/><strong>Warning:</strong> <em>Focus stealing prevention</em> and the <em>tabbox ('Alt+Tab')</em> contradict the activation policy and will not work. You very likely want to use <em>Focus follows mouse (mouse precedence)</em> instead!
et: <em>Fookus rangelt hiire all:</em> Fookus on alati aknas, mis asub hiire all, ning kahtluse korral puudub üldse. See sarnaneb väga fookuse käsitlusega vanas haldurita X11 keskkonnas.<br/><strong>Hoiatus:</strong> <em>Fookuse röövimise vältimine</em> ja <em>aknavahetaja ("Alt+Tab")</em> on sellega vastuolus ning ei tööta. Pigem on usutav, et soovid kasutada hoopis valikut <em>fookus järgib hiirt (eelistus hiirel)</em>!
