kwin_clients - en to et translation catalogue (17 entries)

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Tiny
et: Tilluke

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Normal
et: Tavaline

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Large
et: Suur

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Large
et: Väga suur

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Huge
et: Hiiglaslik

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Huge
et: Superhiiglaslik

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Oversized
et: Ülemõõduline

en: Button size:
et: Nupu suurus:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
et: Seadistustedialoog

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
et: Tiitli joo&ndus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignLeft)
en: Left
et: Vasakule

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
et: Keskele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignRight)
en: Right
et: Paremale

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Check this option if the window border should be painted in the titlebar color. Otherwise it will be painted in the background color.
et: Kui see valik on sisse lülitatud, joonistatakse akna piirded tiitliriba värviga, vastasel juhul kasutatakse taustavärvi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Colored window border
et: Värviline akna piire

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Check this option if you want the buttons to fade in when the mouse pointer hovers over them and fade out again when it moves away.
et: Kui see on valitud, ilmuvad nupud nähtavale, kui hiirekursor nende kohale viia, ning hajuvad, kui see sealt ära viia.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
et: Nuppude animeerimine
