kcm_kwindesktop - en to et translation catalogue (12 entries)

en: There was an error connecting to the compositor.
et: Komposiitoriga ühendumisel tekkis tõrge.

en: There was an error saving the settings to the compositor.
et: Seadistuste salvestamisel komposiitorisse tekkis tõrge.

en: There was an error requesting information from the compositor.
et: Teabe hankimisel komposiitorist tekkis tõrge.

[ctx: @info:tooltip]
en: Rename
et: Nime muutmine

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
et: Eemaldamine

en: Virtual desktops have been changed outside this settings application. Saving now will overwrite the changes.
et: Virtuaalseid töölaudu on muudetud väljaspool käesolevat seadistusrakendust. Salvestamisel muudatusi üle ei kirjutata.

en: Row %1
et: Rida %1

en: Options:
et: Valikud:

en: Navigation wraps around
et: Lõppu jõudmisel hüpatakse tagasi

en: Show animation when switching:
et: Lülitumisel näidatakse animatsiooni:

en: Show on-screen display when switching:
et: Lülitamisel näidatakse ekraanikuva:

en: Show desktop layout indicators
et: Töölaua paigutuse indikaatorite näitamine
