kwin - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Desktop Effects
eu: Mahaigaineko efektuak

en: Author: %1
    License: %2
eu: Egilea: %1
    Lizentzia: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
eu: Erakutsi/ezkutatu bideoa

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure...
eu: Konfiguratu...

en: This module lets you configure desktop effects.
eu: Modulu honek mahaigaineko efektuak konfiguratzen uzten dizu.

en: Hint: To find out or configure how to activate an effect, look at the effect's settings.
eu: Argibidea: efektu bat nola aktibatu jakiteko, edo hura konfiguratzeko, begiratu efektuen ezarpenetan.

en: Configure Filter
eu: Konfiguratu iragazkia

en: Exclude unsupported effects
eu: Kanporatu onartzen ez diren efektuak

en: Exclude internal effects
eu: Kanporatu barneko efektuak

en: Get New Desktop Effects...
eu: Jaitsi mahaigaineko efektu berriak...
