kwin - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Virtual Keyboard
eu: Alegiazko teklatua

en: Choose Virtual Keyboard
eu: Hautatu alegiazko teklatua

en: None
eu: Bat ere ez

en: Do not use any virtual keyboard
eu: Ez erabili alegiazko teklaturik

en: This module lets you choose the virtual keyboard to use.
eu: Modulu honek erabili beharreko alegiazko teklatua aukeratzen uzten dizu.
