kwin_clients - en to eu translation catalogue (17 entries)

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Tiny
eu: Ñimiñoa

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Normal
eu: Arrunta

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Large
eu: Handia

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Large
eu: Oso handia

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Huge
eu: Itzela

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Huge
eu: Erraldoia

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Oversized
eu: Neurriz kanpokoa

en: Button size:
eu: Botoiaren neurria:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
eu: Konfigurazio-elkarrizketa

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
eu: Tituluaren &lerrokatzea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignLeft)
en: Left
eu: Ezkerrean

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
eu: Erdian

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignRight)
en: Right
eu: Eskuinean

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Check this option if the window border should be painted in the titlebar color. Otherwise it will be painted in the background color.
eu: Markatu aukera hau, leihoaren ertza titulu-barraren kolore berean margotu behar bada. Bestela, atzeko planoaren kolorean margotuko da.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Colored window border
eu: Leihoaren ertz koloreduna

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Check this option if you want the buttons to fade in when the mouse pointer hovers over them and fade out again when it moves away.
eu: Markatu aukera hau, nahi baduzu botoiak agertzea saguaren erakuslea gainetik pasatzean eta botoiak desagertzea erakuslea beste leku batera mugitzean.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
eu: Botoi animatuak
