kwin_scripts - en to eu translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::VideoWallConfigForm)
en: Video Wall
eu: Bideo-horma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ApplyTo)
en: Apply to
eu: Ezarri honi

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Whitelist) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Blacklist)
en: Comma separated list of window classes
eu: Komaz banatutako leiho klaseen zerrenda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applyLabel)
en: All
eu: Guztiak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Ignore)
en: Ignore
eu: Ez ikusi egin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ignoreLabel)
en: None
eu: Bat ere ez
