kwin - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Import KWin Script
eu: Inportatu KWin gidoia

en: *.kwinscript|KWin scripts (*.kwinscript)
eu: *.kwinscript|KWin gidoiak (*.kwinscript)

[ctx: Placeholder is error message returned from the install service]
en: Cannot import selected script.
    %1
eu: Ezin da inportatu hautatutako gidoia.
    %1

[ctx: Placeholder is name of the script that was imported]
en: The script "%1" was successfully imported.
eu: "%1" gidoia ondo inportatu da.

en: Error when uninstalling KWin Script: %1
eu: Errorea KWin-en gidoia desinstalatzean: %1

en: Install from File…
eu: Instalatu fitxategitik...

[ctx: @action:button get new KWin scripts]
en: Get New…
eu: Lortu ... berria

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete…
eu: Ezabatu...
