kwin - en to eu translation catalogue (48 entries)

en: Launch an interactive preview for a tabbox switcher
eu: Abiarazi fitxa-kutxa aldatzaile baten aurreikuspegi elkarreragile bat

en: Path to the Window Switcher QML main file
eu: Leiho aldatzailearen QML fitxategi nagusirako bide-izena

en: Show also a thumbnail for the desktop
eu: Mahaigainaren koadro txiki bat ere erakutsi

[ctx: The name of KDE's System Settings app in this language, if translated]
en: System Settings
eu: Sistemaren ezarpenak

en: Peek at Desktop
eu: Begirada bat mahaigainari

[ctx: An example Desktop Name]
en: Desktop 1
eu: 1. mahaigaina

en: Main
eu: Nagusia

en: Alternative
eu: Ordezkoa

en: Get New Task Switcher Styles…
eu: Lortu ataza-aldatzaile estilo berriak…

en: Focus policy settings limit the functionality of navigating through windows.
eu: Foku-gidalerroen ezarpenek leiho batetik bestera funtzionaltasuna mugatzen dute.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Content
eu: Edukia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showDesktop)
en: Include "Peek at Desktop" entry
eu: Erantsi "Begirada bat mahaigainari" sarrera

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, switchingModeCombo)
en: Recently used
eu: Duela gutxi erabilitakoak

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, switchingModeCombo)
en: Stacking order
eu: Pilatze-ordena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, oneAppWindow)
en: Only one window per application
eu: Leiho bakarra aplikazio bakoitzeko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, orderMinimized)
en: Order minimized windows after unminimized windows
eu: Ordenatu ikonotutako leihoak ikonotugabekoen atzetik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Sort order:
eu: Ordena:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Filter windows by
eu: Iragazi leihoak honen arabera:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, filterDesktops)
en: Virtual desktops
eu: Alegiazko mahaigainak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, currentDesktop)
en: Current desktop
eu: Uneko mahaigaina

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, otherDesktops)
en: All other desktops
eu: Beste mahaigain guztiak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, filterActivities)
en: Activities
eu: Jarduerak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, currentActivity)
en: Current activity
eu: Uneko jarduera

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, otherActivities)
en: All other activities
eu: Beste jarduera guztiak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, filterScreens)
en: Screens
eu: Pantailak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, currentScreen)
en: Current screen
eu: Uneko pantaila

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, otherScreens)
en: All other screens
eu: Beste pantaila guztiak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, filterMinimization)
en: Minimization
eu: Minimizatzea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, visibleWindows)
en: Visible windows
eu: Ageriko leihoak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, hiddenWindows)
en: Hidden windows
eu: Ezkutuko leihoak

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Shortcuts
eu: Lasterbideak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Forward
eu: Aurrera

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: All windows
eu: Leiho guztiak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Reverse
eu: Alderantzikatu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scCurrentReverseOr) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scCurrentOr) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scAllReverseOr) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scAllOr)
en: or
eu: edo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Current application
eu: Uneko aplikazioa

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Visualization
eu: Bistaratzea

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, effectCombo)
en: The effect to replace the list window when desktop effects are active.
eu: Mahaigaineko efektuak aktibatuta daudenean leiho-zerrenda ordezkatzeko efektua.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightWindows)
en: The currently selected window will be highlighted by fading out all other windows. This option requires desktop effects to be active.
eu: Une honetan hautatuta dagoen leihoa nabarmendu egingo da gainontzeko leihoak itzaliz. Aukera hori erabiltzeko, mahaigain-efektuak aktibatuak izan behar dira.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightWindows)
en: Show selected window
eu: Erakutsi hautatutako leihoa

en: Walk Through Windows
eu: Ibili leihoetan zehar

en: Walk Through Windows (Reverse)
eu: Ibili leihoetan zehar (atzerantz)

en: Walk Through Windows of Current Application
eu: Ibili uneko aplikazioaren leihoen artean

en: Walk Through Windows of Current Application (Reverse)
eu: Ibili uneko aplikazioaren leihoen artean (alderantziz)

en: Walk Through Windows Alternative
eu: Ibili leihoetan zehar beste modu batean

en: Walk Through Windows Alternative (Reverse)
eu: Ibili leihoetan zehar beste modu batean (alderantziz)

en: Walk Through Windows of Current Application Alternative
eu: Ibili uneko aplikazioaren leihoetan zehar beste modu batean

en: Walk Through Windows of Current Application Alternative (Reverse)
eu: Ibili uneko aplikazioaren leihoetan zehar beste modu batean (alderantziz)
