kwin - en to eu translation catalogue (13 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
eu: Irisgarritasuna

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
eu: Itxura

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
eu: Fokua

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Peek at Desktop Animation
eu: Begiratu mahaigaineko animazioari

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
eu: Tresnak

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
eu: Alegiazko mahaigaina aldatzeko animazioa

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
eu: Leiho-kudeaketa

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
eu: Leiho irekitze/ixte animazioa

en: KWin development team
eu: KWin garatzaile taldea

[ctx: Error message]
en: Could not locate package metadata
eu: Ezin izan ditu paketearen meta-datuak aurkitu

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not contain a valid metadata.json file
eu: %1(e)k ez du baliodun meta-datu.json fitxategirik

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not exist
eu: %1 ez da existitzen

en: Error loading widget from %1: %2
eu: Errorea %1(e)tik trepeta zamatzean: %2
