kwin - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Desktop Effects
fi: Työpöytätehosteet

en: Author: %1
    License: %2
fi: Tekijä: %1
    Lisenssi: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
fi: Näytä tai piilota video

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure...
fi: Asetukset…

en: This module lets you configure desktop effects.
fi: Tässä voit asettaa työpöytätehosteet.

en: Hint: To find out or configure how to activate an effect, look at the effect's settings.
fi: Vihje: tehosteen asetuksista löytyy ohje, kuinka tehoste aktivoidaan.

en: Configure Filter
fi: Muokkaa suodatinta

en: Exclude unsupported effects
fi: Jätä pois ei-tuetut tehosteet

en: Exclude internal effects
fi: Jätä pois sisäiset tehosteet

en: Get New Desktop Effects...
fi: Hae uusia työpöytätehosteita…
