kwin - en to fi translation catalogue (18 entries)

[ctx: A numbered name for virtual desktops]
en: Desktop %1 | Desktop %1
fi[0]: Työpöytä %1
fi[1]: Työpöytä %1

en: There was an error connecting to the compositor.
fi: Koostimeen yhdistettäessä tapahtui virhe.

en: There was an error saving the settings to the compositor.
fi: Koostimen asetuksia tallennettaessa tapahtui virhe.

en: There was an error requesting information from the compositor.
fi: Koostimen tietoja kysellessä tapahtui virhe.

en: This module lets you configure the navigation, number and layout of virtual desktops.
fi: Tässä osiossa voit asettaa virtuaalityöpöytien määrän, asettelun ja niiden välillä siirtymisen.

[ctx: @info:tooltip]
en: Rename
fi: Muuta nimeä

[ctx: @info:tooltip]
en: Confirm new name
fi: Vahvista uusi nimi

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
fi: Poista

en: Virtual desktops have been changed outside this settings application. Saving now will overwrite the changes.
fi: Virtuaalityöpöytiä on muutettu tämän asetussovelluksen ulkopuolelta. Tallentaminen nyt korvaa nämä muutokset.

en: Row %1
fi: Rivi %1

[ctx: @action:button]
en: Add
fi: Lisää

en: 1 Row | %1 Rows
fi[0]: 1 rivi
fi[1]: %1 riviä

en: Options:
fi: Valinnat:

en: Navigation wraps around
fi: Navigointi kiertää ympäri

en: Show animation when switching:
fi: Näytä animointi vaihdettaessa:

en: Show on-screen display when switching:
fi: Näytä kuvaruutunäyttö vaihdettaessa:

en: Show desktop layout indicators
fi: Näytä työpöytäasettelun osoittimet

en: Virtual Desktops
fi: Virtuaalityöpöydät
